HomeCalendarFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in

Share | 
 

 Amberi Melkris

Go down 
AuthorMessage
Hysterio
Force-sensitive
Force-sensitive
avatar

Posts : 35

PostSubject: Amberi Melkris   Fri Sep 08, 2017 8:31 pm


Meno: Amberi Melkris
Rasa: Človek
Pohlavie: Žena
Vek: 15

Povolanie: Jedi Padawan
Pôsobenie: Jedi Order

Preferovaná zbraň: Lightsaber ( Sabrestaff)
Preferovana forma: Forma VII - Juyo
Side of the Force: Gray

Vzhľad: Amberi je priemerne vysoké 15 ročné dievča, s charakteristickými havraními vlasmi a bledou pokožkou. Má prenikavý pohľad, často zamračený no nie je to tým, že by sa nevedela usmiať. Amberi je na svoj vek nepochybne veľmi krásna, aj keď mnoho ľuďom by sa pravdepodobne nepáčil fakt, že vyzerá tak trocha ako mlátička čo sa tela týka. Je silná. Jej tréning od jej majstryne to vyžaduje. Denno denne trénuje ako svoju myseľ, tak aj svoje telo. Získala tak impozantnú postavu ktorá je hodná titulu bojovníčky. Bežne na sebe nosieva veci uź podľa situácie, no preferuje tmavšie oblečenie, vysoké boty, tielka a dlhé nohavice. Čepeľ nosieva schovanú pod oblečením a dosť často u seba nosieva blaster , ktorý je na druhú stranu veľmi dobre vidieť.

Povaha: Keďže ju jej majsterka v podstate vychovávala, je to na nej vidieť. Amberi je dievča v ktorej je tuho zakorenená istá forma rebélie. Má svoju vlastnú hlavu a aj ju využíva, aj cez všetky rady či príkazy od ostatných. Je to niečo, kvôli čomu takmer skončila v zboroch a nestala sa plnohodnotným Padawanom. Je nedospelá, robieva si čo chce, a hlavne ako chce, no zároveň je to pre jej majsterku ten najlepší učeň na svete. Neverí že je svet len čierny alebo biely, pre to sa naň tak ani nepozerá a často sa stretáva aj s ľuďmi, s ktorými by sa Jedi stretávať a priateliť nemali. Aj cez všetky tieto vlastnosti je Amberi dobrá a veľmi milá osoba, nevyhľadávajúc konflikty tam, kde nemusia byť. Riadi sa podla jednoduchého hesla: "Why to be enemies, when we can be friends?" 

Schopnosti:

Ambari je považovaná za génia. Počet Midi-chlorians v jej tele v podstate nedokážu odmerať.  Jeden z jej majstrov ešte z Jedi Akadémie povedal, že má v dvanástich rokoch väčší cit pre silu, než väčšina Jedi Majstrov v ich najlepších rokoch. To ale nikdy neznamenalo že ju vie tak dobre využívať. Zatiaľ je to stále v štádiu potenciálu. Navyše Ambari vždy prejavovala väčší záujem skôr o fyzickú časť Jedi výcviku, než o dlhé hodiny meditovania a rozjímania nad svetom. Jej telo je silné, pretože ho denno-denne cvičila na to, aby dokázala zvládnuť aj tie najťažšie formy boja so svetelným mečom a do dnešného dňa sa tomuto plne venuje. Ambari je však stále len padawan a na Jedi majstrov či rytierov, je proste krátka. Určite ich dokáže privodiť do úžasu, ale pochopiteľne sa im nedokáže vyrovnať. 
Back to top Go down
View user profile
 
Amberi Melkris
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Star Wars: Tides of Force :: Fórum :: Postavy-
Jump to: