HomeCalendarFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in

Share | 
 

 Príchod z neznáma

Go down 
Go to page : 1, 2, 3 ... 9, 10, 11  Next
AuthorMessage
Horox
Administrátor
Horox

Posts : 95
Age : 26

PostSubject: Príchod z neznáma   Fri Dec 22, 2017 3:54 pm

Po dlhej ceste v hyperpriestore sa Nebula - osobná loď majsterky - vynorila v blízkosti Bakury. Planéta bola súčasťou Republiky rovnako ako celý tento sektor, no išlo o izolovanú enklávu, pomerne vzdialenú od centrálnych území. Vonkajší okraj nebolo miesto pokojné a svety v rámci neho často čelili množstvu problémov. Najmä v tomto období, keď dôvera v Republiku a Jediov samotných padla na bod mrazu. Ako vyslanci Rádu ste tu isto neboli vítané, rovnako ako všade inde, no nemali ste na výber. Ako vám úlohy pridelil veľmajster, tak ste ich plnili. Majsterka Avaren sa mohla sťažovať; rozhodne to nepomáhalo. Nikdy nesledovala príkazy ako slepá, vždy mala otázky a spochybňovala svojich seniorov a nadriadených. Tento prístup sa samozrejme odrazil aj na Amberi, za čo majsterku už ostatní majstri niekoľkokrát pokarhali. Obávali sa, že vyrába ďalšiu Dainu Avaren, ženu, ktorej sa obávali pretože si dovolila otvoriť ústa v najnevhodnejšie časy. Názory majstrov ju úprimne nezaujímali. Sama predsa neverila učeniam Jediov a mala k nim neustále výhrady. Podobne ako jej povaha, aj tento názorový tok sa na Amberi významne prejavoval...

Amberi na Bakure ešte nebola. Nikdy nebola ani takto ďaleko od ''civilizovaného'' vesmíru. Nachádzali ste sa predsa takmer v Neznámych oblastiach, konkrétne na ich okraji. O týchto končinách len počula a čítala za svojho života. Skutočný divoký a nespútaný vesmír. Úlohy na okrajových oblastiach Republiky boli vždy úžasné.
''Bakura.'' Povzdychla si majsterka a pokrútila hlavou. Zdalo sa že nejaké skúsenosti s touto planétou už má, a súdiac podľa jej reakcie nie dobré. ''Spravíme čo bude treba a rovnako rýchlo odídeme.'' Otočila sa na Amberi a potom znova na výhľad. Zrejme ste ani nemuseli zosadať. Vaším cieľom bola súkromná jachta istého priemyselníka - Aragdia, sediaca kdesi nad atmosférou. Bohatý predajca zbraní a techniky - jedna z tých nepríjemných osôb. Slnečné plachty obrovského plavidla sa leskli v žiare slnka a majsterka zadala kurz priamo k jachte. Ako ste sa blížili, Amberi si všimla že nejde o drobnú loď. Aragdia bola veľká ako mesto; museli na nej sídliť aj tisícky hostí. A vy ste boli jej najnovšími hosťami...

_________________________________________
"No game of dejarik can be won without pawns, and this may prove to be a very long game."


Last edited by Horox on Fri Dec 22, 2017 5:35 pm; edited 1 time in total
Back to top Go down
View user profile http://starwars.wikia.com/wiki/Main_Page
Hysterio
Youngling
Youngling
Hysterio

Posts : 84

PostSubject: Re: Príchod z neznáma   Fri Dec 22, 2017 4:39 pm

Podvihla som zrak z holoprojektoru, kde sa práve dvaja republikáni rozprávali o niekoľkých spôsoboch ako si správne namixovať koktejl z rôznych exotických ingrediencií tak, aby vás to nezabilo. V inom slova zmysle, cesta sem ma nehorázne nudila a naozaj som sa necítila na nejakú meditáciu či rozjímanie o tom, aká krásna a pokojná je sila. Vlastne som sama pod očami mala dva veľké váčky zobrazujúc to, že som už niekoľko dní nespala. Ani som na to nemala dôvod, proste sa mi nechcelo.
"Aha.. no.. dobre." Pokrčila som ramenom, poriadne som si zívla a vypla som holoprojektor. "Pôjdem sa umyť, kým tam.. dorazíme." Prehovorila som k majsterke a tak som aj išla spraviť.
Trvalo mi to len pár minút. Prezliekla som sa do čistého oblečenia spočívajúc v pomerne dosť pohodlnom a nie príliš Jedi-módnom oblečení s uterákom stále vo vlasocha pohárom vody v rukách. "Čo je vlastne treba spraviť?" Spýtala som sa majsterky. Úprimne som na to zabudla. Alebo mi to vypadlo ? Kto vie.
Back to top Go down
View user profile
Horox
Administrátor
Horox

Posts : 95
Age : 26

PostSubject: Re: Príchod z neznáma   Fri Dec 22, 2017 5:34 pm

Daina sa spýtavo obzrela na Amberi, premýšľajúc či si z nej uťahuje alebo jej skutočne zabudla spomenúť na čo sa vlastne trepete na tento koniec galaxie. Nezaškodilo si to zopakovať. ''Bakura je nespokojná. Ako každá planéta v Republikovom vesmíre.'' Začala vysvetľovať majsterka. Separatistické tendencie neboli dnes ničím novým. V poslednom čase mal problém s Republikou snáď každý. Nájsť pozitívny názor v mori hnevu bolo prakticky nemožné. Na dôkaz tomu hrdo stála Federácia, zoskupenie svetov, ktorým vytiekol pohár trpezlivosti. Ba do nej odišli aj stovky Jediov, a jej novovytvorený Rád mal možno vplyv väčší ako starý Rád Republiky. ''Preto sem posielajú niekoho z Rádu.'' Pokračovala sarkastickým tónom, pričom bolo jasné čo má na mysli. Popularita Jediov ako mediátorov a diplomatov bola tragická. Málokto vás bral vážne. Bežným ľuďom bolo jedno či ich utláča, organizuje, otravuje Sith alebo Jedi; v ich očiach išlo o jednu osobu - používateľa Sily. ''Galen Rand tieto nálady podporuje. Máme sa mu... prihovoriť. Zmeniť jeho pohľad.'' Pousmiala sa Daina potmehúdsky. Veľmajster presne vedel čo robil keď ju poslal na túto misiu. Jej nepatričné spôsoby - aspoň na štandard Jediov - mohli tieto jednania urýchliť a zabezpečiť ich ''hladký'' priebeh. Rand bol mimoriadne bohatý (stačilo sa pozrieť na jeho Aragdiu) a presvedčiť ho nemalo byť jednoduché, ak vôbec možné.
Úloha to bola zdanlivo jednoduchá, ale každý vieme, že tomu tak nikdy nie je.
''Aký prístup zvolíme?'' Ozvala sa otázka od majsterky. Amberi akoby sa znova ocitla na jednej zo skúšok. Daina tieto veci ovládala, no chcela sa uistiť, že sa Amberi zaobíde v budúcnosti sama. Diplomacia nebola ľahká kategória.

_________________________________________
"No game of dejarik can be won without pawns, and this may prove to be a very long game."
Back to top Go down
View user profile http://starwars.wikia.com/wiki/Main_Page
Hysterio
Youngling
Youngling
Hysterio

Posts : 84

PostSubject: Re: Príchod z neznáma   Fri Dec 22, 2017 5:50 pm

„Aké nečakané.“ Pousmiala som sa a znova som si sadla na svoje miesto co-pilota, pri čom som sa pozrela na približujúcu sa obrovskú loď. „Tie kredity cítim až sem.“ Potiahla som nosom a následne som si povzdychla. „Úprimne?“ Pousmiala som sa, keď som sa na ňu zahľadela. Ak niekto vedel čoho bola moja majsterka schopná, bola som to ja. „Myslím že to záleží od neho. Aj keď by sme k nemu mali byť priateľský.. ako spojenci. Nie ako dobyvatelia.. takže žiadne fyzické násilie.“ Povzdychla som sa. To že sa niečo zvrtne, bolo nepravdepodobné. Aspoň som si to myslela. Jedine, že by sme sami niečo vyprovokovali. Majsterka Daina vedela, že mi akcia vôbec neprekáža. Ba čo viac, užívala som si bojové situácie a viac som pri nich s mojim agresívnym spôsobom boja, pripomínala nejakého Sitha, než Jedia. No narozdiel od ostatných padawanov som bola efektívna. „Galen Rand je človek ktorý sa topí v peniazoch .. a mohlo by to tak ostať. Možno by sme mohli apelovať na rôzne obchodné dohody.“ Spýtavo som sa na majsterku pozrela. Možno som to dala, možno nie.
Back to top Go down
View user profile
Horox
Administrátor
Horox

Posts : 95
Age : 26

PostSubject: Re: Príchod z neznáma   Fri Dec 22, 2017 8:16 pm

Majsterka ju pozorne vypočula a súhlasne prikyvovala. ''Tento typ rozumie len kreditom. Je to jediné čo ich zaujíma. Predvídateľné prasce.'' Zamračila sa Daina a cez interkom si vyžiadala prístup na Aragdiu. Rád vám zabezpečil legitímne pozvánky na prebiehajúci ''bál,'' no v skutočnosti išlo skôr o neviazanú párty pre tých najbohatších obchodníkov. ''Galen zvolí akýkoľvek výsledok, ktorý mu prinesie najväčší zisk. Musí to byť zároveň výsledok, ktorý chceme dosiahnuť my.'' No sama si nebola istá ako by ste sa mohli dohodnúť. Obchod so separatistami mu prinášal obrovské peniaze. Ako ste to mohli prekonať? Rád vám neposkytol prostriedky takého rázu, a rovnako ani Republika. Nie že by si to mohli dovoliť - dlhy v ktorých sa mocná Republika váľala boli astronomické, nesplatiteľné ani za nasledujúce stovky rokov.
Aragdia cez interkom potvrdila váš prístup. Majsterka podľa pokynov nasmerovala Nebulu do hangáru 5.
''Vopred ťa musím varovať. Pozvala som Xena.'' Poznamenala Daina len tak mimochodom. O Xenovi nevedel nikto z Rádu. Ak by majstri zistili že majsterka často využíva jeho služby, bez okolkov by ju vykázali. Pohľad Rádu na nájomných lovcov nebol práve srdečný. Xen bol xexto, mimoriadne schopný bojovník, a pomerne slávny. Majsterka obľubovala jeho prítomnosť na potenciálne nebezpečných a nevyspytateľných úlohách. Bolo tu niečo o čom Amberi nevedela?

_________________________________________
"No game of dejarik can be won without pawns, and this may prove to be a very long game."


Last edited by Horox on Sun Dec 16, 2018 4:02 am; edited 1 time in total
Back to top Go down
View user profile http://starwars.wikia.com/wiki/Main_Page
Hysterio
Youngling
Youngling
Hysterio

Posts : 84

PostSubject: Re: Príchod z neznáma   Fri Dec 22, 2017 9:03 pm

Zamračila som sa. Nemala som rada podobných parazitov, ktorí operovali len cez kredity. Hlavne takých, ktorí sa nedokázali ani uplatiť, pretože sme na to jednoducho nemali prostriedky. "Stavím sto kreditov, že sa ten bál zmení na nejaké zvrátené ..."  Nedopovedala som, lebo som si nemyslela že bude potrebné dopovedať. "Ak by sme dokázali sabotovať jeho terajší zisk s federáciou, ale heh.. ako. Sme dve, rád by to nikdy nedovolil a Republika už vôbec nie." Povzdychla som si. Trocha spýtavo som sa pozrela na majsterku Dainu. "Xena? Čakáte problémy majsterka?" Spýtala som sa jej. Bola som za to že to má byť mierumilovná misia. Aj keď.. ako som poznala majsterku a hlavne Xena. Ešte budeme radi ak sa z tejto vesmírnej mega-lodi dostaneme po vlastných. "Stavím ďalších sto kreditov že viac času bude Xeno kradnúť, než nám reálne pomáhať." Navrhla som ďalšiu stávku. No bola som rada že ho stretnem, mala som ho rada.. svojim spôsobom. Určite v tom ale nehrala rolu žiadna fyzická príťažlivosť. Xexti boli hrozne škaredý.
Back to top Go down
View user profile
Horox
Administrátor
Horox

Posts : 95
Age : 26

PostSubject: Re: Príchod z neznáma   Fri Dec 22, 2017 11:24 pm

Sabotovať operáciu magnáta bohatého ako Galen bolo priam nemožné, aspoň nie s prostriedkami ktoré ste mali k dispozícii. Rád však jasne Daine povedal, že Galena nechcú zničiť ani znepriateliť - jeho biznis je pre Republiku dôležitý a preto ho potrebujete získať na vašu stranu. Nepriateľské pohyby by nič nepriniesli. ''Problémy? Povedzme že Xen je po ruke.'' Vyhla sa priamej odpovedi majsterka. Ak ho budete potrebovať, objaví sa. Dovtedy zostane v tieňoch, pravdepodobne v nejakom prestrojení. Rád hral celkom iné osoby, a rola boháča mu prirodzene prislúchala. ''Preto dúfam že jeho pomoc nebudeme potrebovať. Rád má podozrenie.'' Nemyslela že by si ju majstri dovolili odpočúvať či sledovať, no opatrnosť bola na mieste. Pre svoje neortodoxné a nezvyčajné názory a spôsoby vyčnievala z davu, a to priťahovalo nechcenú pozornosť. Jediovia neboli tak odlišní od Sithov. Ak ste vybočili z ich učení, boli rovnako nespokojní.

Nebula pokojne zosadla. Spoločne ste vykročili do hangáru. Daina sa uistila že loď je zabezpečená proti nevítaným návštevníkom. Tu ste nemohli nikomu veriť. Rozhodne nie droidom, ktorí vás prišli privítať. ''Lady Avaren, lady Melkris, vítame Vás na urodzenej Aragdii, veľkolepej princeznej Moddellského sektoru. Nasledujte ma.'' Vyslovil energicky svoju formulku, z ktorej majsterke skoro prišlo zle. Urodzená princezná? Galen Rand bol naozaj číslo. Všetko muselo byť pripravené. Droidi poznali vaše mená, a zrejme vám už pridelili aj komnaty. Majsterka by preferovala ak by ste mohli s Galenom hovoriť okamžite, ale Rand nebol muž, ktorý by sa nechal organizovať ostatnými. ''Oznámte pánovi Randovi že dorazili diplomati z Tarisu. Ak by mal voľný moment.'' Navrhla Daina, na čo droid len súhlasne prikývol a ďalej vás viedol do útrob tohto kolosu. ''Môže trvať dni kým sa uráči nás vypočuť.'' Otrávene, no pobavene zašepkala Daina smerom k Amberi. Bolo otázne či má Amberi rada luxusné bály a kasína, ktoré lemovali Aragdiu. Záležalo od toho či sa unudí k smrti alebo nie.

_________________________________________
"No game of dejarik can be won without pawns, and this may prove to be a very long game."


Last edited by Horox on Fri Dec 22, 2017 11:43 pm; edited 1 time in total
Back to top Go down
View user profile http://starwars.wikia.com/wiki/Main_Page
Hysterio
Youngling
Youngling
Hysterio

Posts : 84

PostSubject: Re: Príchod z neznáma   Fri Dec 22, 2017 11:42 pm

"Ah.. ktorá z jeho.. rúk.. konkrétne?" Nemohla som si ešte odpustiť menšie podpichnutie, no moju majsterku som poznala dosť na to, aby som vedela kedy srandy stačilo. "Nebudem robiť problémy, sľubujem." Kývla som hlavou na znak menšej poklony, po čom som už len vyškávala, kým zosadneme a budeme môcť vyjsť z lode. Pred odchodom som si do oblečenia schovala rukoväť môjho meča a nasledovala som moju majsterku po jej boku. Privítali nás droidi, ktorý sotva povedali jednu vetu a ja som začala pridusene kašľať. Daina v tom mohla rozoznať náhly výbuch smiechu. Naozaj.. zaskočili ma nepripravenú.. Keď som konečne prestala a z mojich očí som zotrela aj posledné náznaky sĺz,

"Meh.." Ako keby som chcela niečo povedať, no po pohľade na droidov som s týmito nebezpečnými myšlienkami radšej prestala. Pokývla som hlavou, vyhnala som z nej myšlienky a začala som si prezerať útroby lode. "Tak to dúfajme, že nás ubytujú v nejakom poriadnom place.. a nie v nejakom pajzly... inak spím na lodi." Odvetila som jej. Nikdy som luxusné bály a podobné veci neskúšala. Navyše som nemala kredity na rozdávanie a tak som sa s nejakým luxusom za vlastné mohla rovno rozlúčiť. "Myslím... že začnem meditovať.." To mohol byť pre majsterku celkom šok. Vedela že to moc nemusím, no robievala som to.. aj keď často skôr od napomenutia.
Back to top Go down
View user profile
Horox
Administrátor
Horox

Posts : 95
Age : 26

PostSubject: Re: Príchod z neznáma   Sat Dec 23, 2017 10:24 am

Boli ste predsa na luxusnej jachte. Mali tu vôbec zlé izby? Dobrá otázka, no pre Jediov by určite našli niečo naozaj hrozné. Majsterka by sa nedivila ak by ste dostali údržbársku miestnosť pre droidov ako komnatu. Aj napriek pekným slovám droida jej v mysli pohrával zlý pocit. Niečo tu nehralo, no tento pocit bol natoľko nejasný, že sama nemala tušenia. Možno len bola paranoidná. Kto vie? Myšlienky jej prerušilo zaujímavé vyhlásenie Amberi. Amberi dobrovoľne meditovala len málokedy. A že by sa jej to hodilo, o tom nebolo pochýb. Daina ale nebola prekvapená. Cudzie a neznáme miesta každému menili priority. ''Pôjdeme sa pozrieť do spoločnosti. Meditovať môžeš neskôr.'' Odvetila napokon majsterka. Na meditáciu nebolo času. ''Kreditov máme dosť.'' Dodala ešte, ak by Amberi spomenula problém s peniazmi. Pravda, Jediovia boli pomerne chudobní, no nie každý Jedi mal blízkeho priateľa spomedzi slávnych nájomných lovcov.

Droid vás uviedol do vašich komnát, ktoré boli vskutku luxusné. Daina neverila vlastným očiam. Tento fakt pridal k jej podozreniu. Prečo by im Galen venoval izby určené pre vzácnych hostí? Rád za ne určite nezaplatil. Po tom ako droid odišiel a zostali ste v predsieni (áno, tieto komnaty boli veľké ako jeden z drahších bytov na Coruscante) samé, majsterka sa zamračene obzrela na Amberi. Z jej pohľadu bolo jasné na čo myslí. Každý jeden milimeter tohto miesta bol odpočúvaný, ak nie sledovaný kamerami. Isté to nebolo, ale prečo pokúšať šťastie? ''Trpezlivosť, moja padawanka. Som si istá že pán Rand si pre nás čoskoro vyhradí čas.'' Napodobnila vážnym hlasom niečo čo by sa dalo považovať za stereotypný prejav Jediov. Pri tom potajme obzerala steny, predmety, no odpočúvacie zariadenia nenašla žiadne. Zatiaľ.

_________________________________________
"No game of dejarik can be won without pawns, and this may prove to be a very long game."
Back to top Go down
View user profile http://starwars.wikia.com/wiki/Main_Page
Hysterio
Youngling
Youngling
Hysterio

Posts : 84

PostSubject: Re: Príchod z neznáma   Sat Dec 23, 2017 1:03 pm

"Pozrieť do spoločnosti.. hmm." Bolo počuť že som sa nemohla dočkať. Ale bolo to asi lepšie než len sedieť na zadku a čakať. Omnoho lepšie.
"Máme? Viete že nerada od niekoho beriem kredity. Cítim sa im po tom zaviazane." Povzdychla som si. Zas mi to bude vyhadzovať na oči. Už teraz som počula tie jeho slová. Po chvíľke sme sa dostali do komnát v ktorých sme boli ubytovaný. Vôbec to nebolo zlé. Vlastne.. to bolo naozaj luxusné. Trocha neisto som sa pozrela na majsterku, z ktorej som tiež cítila pocit.. nie práve nadšenia. Niečo tu nesedelo. Neboli sme tak .. ctení a vážení na to, aby si s nami dal toľkú prácu. Pohľad na majsterku ma v tom len utvrdil.
"Rozumiem majsterka, budem trpezlivá." Ľahko som sa poklonila a sama som sa pokúsila ponoriť do sily. Ak by nám tu hrozilo bezprostredné nebezpečenstvo. Pravdepodobne by sme to vycítili... a zatiaľ ani jedna z nás dobrý pocit nemala.
Back to top Go down
View user profile
Horox
Administrátor
Horox

Posts : 95
Age : 26

PostSubject: Re: Príchod z neznáma   Sat Dec 23, 2017 2:58 pm

Amberi, rovnako ako majsterka, nezistila prítomnosť žiadneho bezprostredného nebezpečenstva. No bolo vhodné zostať na pozore. Varovanie, že sa nenachádzate na priateľskom mieste. Daine sa tieto komnaty páčili, no nepríjemný pocit jej toto miesto rýchlo znechutil. Ani len sa neobzrela po ostatných izbách. Bez okolkov vykráčala von a na chodbe smerovala k najbližšej mape Aragdie, ktorú zahliadla. ''Potrebujem s tebou niečo prejsť, ale nie tam.'' Vysvetlila svoj náhly odchod a prstom prechádzala po mapke. Potrebovali ste súkromie. Najlepšie miesto, na ktorom je neustály hluk. ''Sem.'' Pichla ukazovákom na jednu z krčiem na palube. Menej nafúkancov a boháčov, lepšia atmosféra. Mohli ste sa zhovárať a nebáť sa, že vás počuje celý zbor špiónov. Majsterka si mapu stiahla na datapad a vykročila chodbou. ''Amberi, na lodi mám aj iné záležitosti.'' Oznámila majsterka náhle. To sa vskutku stávalo pomerne často. Amberi neraz počas úloh zostala sama. Daina jej nakopila prácu a zmizla, vybavujúc ''iné záležitosti.'' Amberi sa nikdy nedozvedela čo za záležitosti to sú, a zároveň vedela, že otázky ohľadne toho majsterka neznáša.

_________________________________________
"No game of dejarik can be won without pawns, and this may prove to be a very long game."
Back to top Go down
View user profile http://starwars.wikia.com/wiki/Main_Page
Hysterio
Youngling
Youngling
Hysterio

Posts : 84

PostSubject: Re: Príchod z neznáma   Sat Dec 23, 2017 6:01 pm

Vyzeralo to tak, že nás nikto nechcel sundať. Aspoň nie v nejakej našej blízkosti. To bola dobrá správa. Ani som nestihla niečo povedať a už som vykročila za majsterkou, ktorá vyzerala, že niečo hľadá. Mapu..
Zastavila som sa vedľa nej a sama som sa na ňu zahľadela. 
"Huh?" Otočila som sa k nej, keď už v podstate odchádzala a mňa nechala samú. Myslela tým že mám ísť do baru? Tak.. prečo nie. Len som si sama stiahla mapu do holopadu a zadala som navigáciu, ktorá ma mala nasmerovať do toho podniku. 
"Čas sa trocha zabaviť Ambi hmm?" Mrmlala som si sama pre seba, na čo som v mape začala hľadať nejaký obchod s droidami. Chcela som si droida kúpiť. Nejakého vlastného, osobného, bolo to užitočné a človek sa mal aspoň s kým pokecať.
Back to top Go down
View user profile
Horox
Administrátor
Horox

Posts : 95
Age : 26

PostSubject: Re: Príchod z neznáma   Sun Dec 24, 2017 4:02 pm

Bar sa nenachádzal ďaleko. Na Aragdii nebola núdza o podobné zariadenia. Utopiť v alkohole ste sa mohli na každej druhej chodbe. Bola to predsa jachta a ľudia sa mali neprestajne zabávať, nie zábavu hľadať.
Spoločne ste vošli doň a ku šťastiu o vás nikto ani nezavadil okom. Atmosféra tohto baru - zvaného Pijavica - sa podobala krčmám na Nar Shaddaa. Menej kultivované ako Coruscant, väčšmi uvoľnené a nemorálne. Bar bol skoro plný, no voľné miesto ste predsa len našli. Majsterka mala pravdu. Hluk, hlasy spojené so živou hudbou, znamenal, že len tak tak nepočujete samé seba, nie to ešte cudzie konverzácie. Na pódiu spievala nejaká rodiánka. Amberi si tu na prvý pohľad všimla minimálne zo tridsať odlišných rás. Bar mal dokonca niekoľko poschodí s výhľadmi a balkónmi. Muselo tu byť niekoľko stoviek ľudí.
Zasadli ste za ešte neuprataný stôl, od ktorého zrejme len pred chvíľou niekto odišiel. Po krátkej chvíli si Daina uvedomila, že časník za vami nepríde dobrovoľne. Práce mali nad hlavu. Amberi naznačila aby zostala sedieť a vydala sa hľadať kohokoľvek, kto by vám mohol poskytnúť službu.

No vzápätí ako majsterka odišla a stratila sa z dohľadu, Amberi ktosi poklopkal na pleco. ''Husva vanno? Khemi! Khemi?!'' Stál za ňou nahnevaný... sneevel? Rozhodne rasa, z ktorou sa bolo neradno zahrávať. Nebol sám. Sneevelovi po stranách postávali dvaja zamračení kamaráti. Jeden z nich bol dug.

_________________________________________
"No game of dejarik can be won without pawns, and this may prove to be a very long game."
Back to top Go down
View user profile http://starwars.wikia.com/wiki/Main_Page
Hysterio
Youngling
Youngling
Hysterio

Posts : 84

PostSubject: Re: Príchod z neznáma   Sun Dec 24, 2017 4:12 pm

Nemala som bohužiaľ čas si niečo kúpiť, ale to neznamenalo, že by som sa nezastavila po tom. Predsa len zobrať si nového droida do baru by asi nebol príliš dobrý nápad. Po ceste sme prechádzali pomedzi viac barov, než som kedy videla na jednom mieste. Aj keď, možno pár krát.. Nakoniec sme ale dorazili do baru, nad ktorým viselo farebné logo "Pijavica". "Oo.. toto vyzerá ako pekné miesto na pokec." Poznamenala som sucho, na čo sme vošli a začali sme hľadať nejaké miesto. Musela som uznať, že to tu bolo dosť preplnené a vyzeralo to tak, že tu je aj dobrá atmosféra. Hrozne veľa rôznych rás, živá hudba.. divila som sa, že tu na tejto "princeznej" nejaké takéto miesto existuje. Pôvodne som bola v tom že je len nóbl smotánka. 
Sadla som si na miesto a len som počkala, kým majsterka niečo objedná. Akonáhle však odišla, niekto ma poklepal na rameno a ja som sa otočila ku tej skupinke. S povzdychom som mávla rukou tak, aby som zachytila ich pozornosť. "Chcete odísť z tohto baru." Prehovorila som, pri čom som využila moje spojenie so silou a nasmerovala som na nich jednoduchý psychický trik. Ktorý je u nás Jedi-ov pomerne dosť známy. Či to bude fungovať? To som netušila. Nebola som zas tak skúsená, že by som to rad za radom skúšala na každom jedincovi z každej rasy.
Back to top Go down
View user profile
Horox
Administrátor
Horox

Posts : 95
Age : 26

PostSubject: Re: Príchod z neznáma   Sun Dec 24, 2017 4:35 pm

Sneevel sa na Amberi ešte chvíľu tupo díval a potom zrejme vo svojom jazyku zopakoval čo mu prikázala. ''Vebe okori ef benno.'' Vyhlásil neprítomným pohľadom a pomalým krokom sa vydal na odchod. To isté urobil aj jeho krajan. No Amberi si tu uvarila celkom problém, pretože dug na jej pokus vôbec nereagoval a len nechápavo sledoval tých dvoch. ''Čo robíte, idioti?!'' Zatriasol jedného z nich za plecia, ba aj ho trocha prefackal. ''Čo si s nimi porobila, bosorka?!'' Zaručal dug a ruku položil na blaster ktorý mu visel na opasku. Amberi v ňom cítila hnev zmiešaný zo strachom a vedela, že dug po nej neplánuje vystreliť. Namiesto toho sa rýchlo vytratil. Aj hlupák však vedel, že tieto typy chuligánov podobné urážky nenechajú len tak. Ak nešiel zohnať ďalších kamarátov, tak hľadal majiteľa alebo niekoho vplyvného a bohatého, kto by tento ''útok'' Amberi patrične oplatil.

_________________________________________
"No game of dejarik can be won without pawns, and this may prove to be a very long game."
Back to top Go down
View user profile http://starwars.wikia.com/wiki/Main_Page
Sponsored content
PostSubject: Re: Príchod z neznáma   

Back to top Go down
 
Príchod z neznáma
Back to top 
Page 1 of 11Go to page : 1, 2, 3 ... 9, 10, 11  Next

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Star Wars: Tides of Force :: Fórum :: Hracia miestnosť-
Jump to: