Star Wars: Tides of Force
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
DomovLatest imagesHľadaťRegistráciaPrihlásenie

 

 Príchod z neznáma

Goto down 
2 posters
Choď na stránku : Previous  1, 2, 3 ... 9 ... 16  Next
AutorSpráva
Hysterio
Jedi Padawan
Jedi Padawan
Hysterio


Posts : 111

Príchod z neznáma - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Príchod z neznáma   Príchod z neznáma - Stránka 3 EmptyNe december 24, 2017 4:44 pm

Pozerala som sa na Duga, na ktorého môj trik nefungoval. 
"Sakra.." Zamrmlala som si popod nos. Trocha som sa prerátala no.. aspoň som sa dozvedela, že na Dugov tieto triky naozaj neplatia. Keď rukou položil na blaster, ani som sa nepohla. Samozrejme som mohla spraviť.. niečo.. čokoľvek. No len by som si tým zavarila a ja som v ňom necítila potrebu stlačiť spúšť. Bál sa.. a bol nahnevaný. Nevystrelí no stále budú problémy. Len som ho sledovala, kým sa nevytratil z davu a trocha sklesnuto som si znova sadla na stoličku. 
"Majsterka ma zabije.." Pomyslela som si, hľadajúc si výhovorku, keď sa niečo hrozne zomelie. Ale čo. Nemali byť nepríjemný.. v podstate som ich len "poprosila", aby odišli.. asi? Rukou som si chytila hlavu a len som si začala masírovať spánok.
Návrat hore Goto down
Horox
Administrátor
Horox


Posts : 121
Age : 31

Príchod z neznáma - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Príchod z neznáma   Príchod z neznáma - Stránka 3 EmptyNe december 24, 2017 5:30 pm

Daina sa čoskoro vrátila. Na stole bol stále bordel a drinky patriace tým trom vrátane jedného datapadu, na ktorom boli otvorené stránky HoloNetu. Počas tej nepríjemnej situácie naňho museli zabudnúť. Majsterka pred Amberi postavila pohár alkoholu. ''Corellianská whisky.'' Pokrčila plecami dúfajúc že niečo podobné Amberi chcela. Nič si nevypýtala, ale bolo neslušné tu sedieť bez pitia. Majsterka v ruke držala pohár ktorého obsah bol zelený a parilo sa z neho; nebolo to možné identifikovať. ''Stalo sa niečo?'' Pousmiala sa Daina a rukou odsunula množstvo pohárov kamsi na bok. Jej majsterka nebola hlúpa; obavy a iné emócie dokázala z Amberi vyčítať v priebehu sekúnd.


Naposledy upravil Horox dňa Po december 25, 2017 1:19 pm, celkom upravené 1 krát.
Návrat hore Goto down
http://starwars.wikia.com/wiki/Main_Page
Hysterio
Jedi Padawan
Jedi Padawan
Hysterio


Posts : 111

Príchod z neznáma - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Príchod z neznáma   Príchod z neznáma - Stránka 3 EmptyNe december 24, 2017 8:56 pm

Pozrela som sa na pohár, ktorý mi ponúkala majsterka. Vďačne som ho prijala a v momente som do seba obrátila niekoľko dúškov.
"Whuaah.." Pokrčila sa mi tvár a len som sa sama tak slabo usmiala. Toto som presne potrebovala. Teda nie že by som bola nejaký alkoholik.. ale stále. Niečo na uvoľnenie a povzbudenie.
"Miestny..." Vyšlo z mojich úst a len som sa na majsterku ospravedlňujúco pozrela. 
"...asi nám za chvíľku začnú robiť dusno." Dodala som, po čom som si znova odpila. Naozaj.. v podstate sa dalo len čakať kedy tie problémy nastanú.
"Kto by bol povedal, že sila nefunguje na Dug-ov." Vedela si spojiť dve a dve.. proste som to fakt pokašlala.
Návrat hore Goto down
Horox
Administrátor
Horox


Posts : 121
Age : 31

Príchod z neznáma - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Príchod z neznáma   Príchod z neznáma - Stránka 3 EmptyPo december 25, 2017 1:24 pm

Pohľad majsterky po odpovedi Amberi rýchlo potemnel. Jej úsmev dlho nevydržal a Amberi vedela, že je v obrovských problémoch. Daina chcela začať hovoriť, no ku šťastiu (?) vás prerušili ďalší nespokojní návštevníci Pijavice. Tentoraz bolo jasné, že ich neodohnáte jednoduchým trikom. Dug ku stolu doviedol akéhosi zabraka, s celkom vážnym výrazom na tvári, vrátane šiestich ''vyhadzovačov.'' Obkolesili stôl, ruky na zbraniach a ich šéf vystúpil vopred. ''Počujem, že tu máme nejaký problém.'' Začal hovoriť zabrak a obe si vás pozorne obzrel. Majsterka nahodila kyslý úsmev. ''Čože?'' Nechápavo odvrkla. Hrať sa na hlupáka bola občas dobrá taktika. Nefungovala vždy, no situáciu ste nechceli eskalovať. Dug prstom pichol do Amberi a pozornosť zabraka sa obrátila na ňu. ''Tento pán tvrdí, že ste jemu a jeho spoločníkom obsadili miesto a potom ste im mágiou poplietla hlavu.'' Zamračil sa a trpezlivo vyčkával na odpoveď, ktorá by všetko vyjasnila. Daina chcela prehovoriť a dostať vás z tejto šlamastiky, no šéf ju rýchlym mávnutím ruky zastavil. Zaujímalo ho len čo na svoju obranu povie Amberi.
Návrat hore Goto down
http://starwars.wikia.com/wiki/Main_Page
Hysterio
Jedi Padawan
Jedi Padawan
Hysterio


Posts : 111

Príchod z neznáma - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Príchod z neznáma   Príchod z neznáma - Stránka 3 EmptyPo december 25, 2017 8:20 pm

Ospravedlňujúc som sa na ňu pousmiala. Určite som nebola jediná, ktorá prepočítala schopnosti, ktoré Sila môže mať na určité rasy. Mala som byť viac opatrná. Vyzeralo to tak, že ma chce pokarhať, alebo niečo začať hovoriť, no vyrušilo nás ostatné osadenstvo. Pozrela som sa na novo príchodzích ktorých.. no bolo ich veľa. vyhadzovači, Dug, zabrak.. kopec zbraní. Tak nejak som chcela ostať ticho a nechať to na majsterku, no nevyzeralo to tak, že sa z toho nechám dostať. S povzdychom som sa postavila a pozrela som sa Zabrakovi do očí. Následne som sa len hlboko uklonila. 
"V skutku je to tak, ako ten pán hovorí. Vyzerali zastrašujúco a tak som sa pokúsila situáciu vyriešiť nekonfliktnou cestou. Ospravedlňujem sa." Zodvihla som pohľad späť k Zabrakovi a na malú chvíľku som ho venovala Dug-ovi. Nepotrebovala som použiť silu na to, aby som vyzerala.. minimálne nepríjemne. No bol to len krátky zľahka podráždený pohľad. Znova som sa otočila k Zabrakovi a očakávala som, ako to budú chcieť vyriešiť ďalej.
Návrat hore Goto down
Horox
Administrátor
Horox


Posts : 121
Age : 31

Príchod z neznáma - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Príchod z neznáma   Príchod z neznáma - Stránka 3 EmptyPo december 25, 2017 10:57 pm

Dug bol prekvapený že sa Amberi tak rýchlo priznala. Myslel, že bude zapierať a zapierať, no jej slová teoreticky všetko urýchlili. Ich šéf len spokojne prikývol. "Takže tu môj priateľ hovorí pravdu." Povzdychol si a zamyslene si pošúchal po brade. "A myslíte že vám to prejde len tak?" Vyhadzovači siahli po svojich blasteroch, rovnako aj ostatní. "Idete s nami. Hýbte sa." Prikázal zabrak a jasne vám dal najavo, že ak ich nebudete nasledovať, stane sa niečo horšie. Majsterka eskaláciu tejto situácie neprehliadla. Rázne sa postavila, pričom na seba zaujala všetku pozornosť, mierne odrhnula svoju róbu a položila ruku na svoj meč. "Vypadnite." Vyriekla výhražne a pohľad uprela priamo do očí zabraka. Napätie sa v tejto chvíli dálo krájať. Nikto nevedel ako reagovať. Vyhadzovači nepokojne sledovali šéfa a zároveň každý váš pohyb, dug už čakal na prvé výstrely a zabrak trpezlivo premýšľal. Chcel bojovať proti Jediom? Nedajbože Sithom?
Návrat hore Goto down
http://starwars.wikia.com/wiki/Main_Page
Hysterio
Jedi Padawan
Jedi Padawan
Hysterio


Posts : 111

Príchod z neznáma - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Príchod z neznáma   Príchod z neznáma - Stránka 3 EmptyPo december 25, 2017 11:10 pm

Povzdychla som si. Presne som vedela, kam to po jeho slovách.. alebo skôr príkaze pôjde. No, očividne to nešlo niekedy vždy tou dobrou cestou. Postavila som sa tak, aby som bola majsterke chrbtom. V podstate sme si takto obe kryli chrbát a sama som si zo záhybu vesty vytiahla moju predĺženú rukoväť svetelného meča. Nič som však nehovorila, majsterka povedala dosť silný.. argument? Či vyhrážku? Kto vie. Keď však Zabrak váhal, len som prevrátila očami.
"Pozrite sa.. aj keby ste nás nejakým zázrakom porazili.. koľkatí z vás zomrú? Minimálne polovica.. a kto sa chce v tej polovici nachádzať? Ty?" Spýtala som sa prvého strážnika, ktorý sa predo mnou nachádzal. "Alebo ... ty.. a ty ... a ty.." Prechádzala som pohľadom od jedného, k druhému. "Prosím.. nechajte nás na pokoji. Neprišli sme sem z tohto baru spraviť jatká. Vypijeme si svoje pitie.. zaplatíme za neho.. a po tom odídeme.. nikomu sa nemusí nič stať." Môj pohľad ostal na hlavnému Zabrakovi.
Návrat hore Goto down
Horox
Administrátor
Horox


Posts : 121
Age : 31

Príchod z neznáma - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Príchod z neznáma   Príchod z neznáma - Stránka 3 EmptyPo december 25, 2017 11:33 pm

Stačil jeden nesprávny pohyb, jedno slovo a v bare by sa spustila obrovská bitka. Mnoho z nich by to neprežilo. Aj ak by vás zabili, stálo by ich to príliš. Zabrak zvažoval svoje možnosti. Uprel pohľad na meč majsterky a potom pozrel na Amberi. V očiach sa mu varila krv, no zároveň nechcel zbytočne umrieť kvôli takejto hlúposti. Napokon ho presvedčil dug, ktorý to celé započal - pošťuchol šéfa a naznačoval aby okamžite odišli. Rozmyslel si to. Kto by povedal že sa neoplatí bojovať na život a na smrť kvôli obsadenému stolu a ovplyvneniu dvoch hlupákov? "Von s vami. Nechcem vás tu už nikdy vidieť. Okamžite." Rozhodol zabrak a ukázal na východ z baru. Drinky vás rozhodne nenechal dopiť. Ak by ste zostali, hrozil ďalší konflikt, a to jednoducho nestálo za to. Majsterka aj napriek tomu dopila čo jej zostalo v pohári a bez slova odchádzala. Amberi ju samozrejme mala nasledovať.

Na chodbe, rovno pred vstupom do baru, kde postávalo zo tucet ľudí jej Daina uštedrila poriadne bolestivú facku. A čo ešte malo nasledovať, to Amberi mohla len tušiť.
Návrat hore Goto down
http://starwars.wikia.com/wiki/Main_Page
Hysterio
Jedi Padawan
Jedi Padawan
Hysterio


Posts : 111

Príchod z neznáma - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Príchod z neznáma   Príchod z neznáma - Stránka 3 EmptyPo december 25, 2017 11:51 pm

Nemusel mi hovoriť dva krát. Rukoväť som schoala do záhybov vesty a vydala som sa za majsterkou ktorá.. ešte dopila svoj alkohol. Keď som videla ako to stiahla tak.. tak som tak nejak vedela čo ma čaká. Už teraz bol môj krok neistý a schválne som trocha zaostávala.

Aj tak mi to však nepomohlo. Strelila mi takú facku, že som sa až zatackala a vrátila som jej minimálne rovnako nepríjemný pohľad. Bol plný vzdoru a .. hnevu? Rozhodne ho zo mňa mohla cítiť. Bolo však ťažké posúdiť, či to bol hnev mierený na ňu, alebo či som bola nahnevaná samú na seba. Rukou som si mimovoľne chytila miesto, kde budem mať poriadny fľak a len som dosť stuhnutým spôsobom čakala, čo bude ďalej. Nemohla som povedať, že som sa majsterky trocha nebála.. predsa len z nej išiel istý.. rešpekt. No aj cez to stačil len kúsok, aby som vyletela aj ja.
Návrat hore Goto down
Horox
Administrátor
Horox


Posts : 121
Age : 31

Príchod z neznáma - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Príchod z neznáma   Príchod z neznáma - Stránka 3 EmptyUt december 26, 2017 12:09 am

Vzdorný pohľad majsterku ešte viac nahneval, akoby už nebola dosť. "Hlúpe dievča." Zavrčala a skoro jej strelila druhú facku, no tentoraz sa dokázala kontrolovať. Rád a ostatní majstri by jej takéto správanie zrátali, ale ju to nezaujímalo. Ona mala vlastné metódy, a drzých učňov zvládala perfektne. "Prečo si im rovno neodsekla ruky? Za jednu otázku! Aké ťažké je ospravedlniť sa, vstať a odísť?" Kričala pričom sa jej hlas každým slovom zvyšoval. Návštevníci baru radšej odstúpili alebo rovno odišli. "Nie si na Tatooine alebo v kdejakej diere." Daina ju schmatla za golier a prudko odtiahla nabok, mimo cudzie uši. "Chceš aby celá táto zosraná jachta vedela, že sme sem prišli? Vieš koľko lovcov Jediov poletuje po galaxii?" Pre istotu ňou poriadne zatriasla no potom ju konečne pustila. Vedela že trocha vypenila, no nemala na výber. Ako inak sa Amberi mala naučiť opatrnosti? "Môžeme dúfať, že tvoja tuposť neohrozila celú túto misiu." Krútila hlavou majsterka a premýšľala čo spraviť ďalej. V bare chcela s Amberi niečo prediskutovať, ale tieto okolnosti ju rozladili. "Nadelím ti prácu a urobíš čo poviem. Perfektne a bez reptania. Okrem toho máš zakázané použiť akýkoľvek prejav Sily. Alebo svoj meč."
Návrat hore Goto down
http://starwars.wikia.com/wiki/Main_Page
Sponsored content





Príchod z neznáma - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Príchod z neznáma   Príchod z neznáma - Stránka 3 Empty

Návrat hore Goto down
 
Príchod z neznáma
Návrat hore 
Strana 2 z 16Choď na stránku : Previous  1, 2, 3 ... 9 ... 16  Next

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Star Wars: Tides of Force :: Fórum :: Kôš-
Prejdi na: