Star Wars: Tides of Force
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
DomovLatest imagesHľadaťRegistráciaPrihlásenie

 

 Príchod z neznáma

Goto down 
2 posters
Choď na stránku : Previous  1 ... 9 ... 14, 15, 16
AutorSpráva
Horox
Administrátor
Horox


Posts : 121
Age : 31

Príchod z neznáma - Stránka 16 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Príchod z neznáma   Príchod z neznáma - Stránka 16 EmptyŠt január 31, 2019 4:08 pm

Ani majsterka nepočítala s tým, že by ste mohli lapnúť všetky tieto artefakty. No nakladali ich do jedného transportu, pretože zrejme nepočítali s tým že na lodi niekto zostal. To by znamenalo, že tých mladých novicov poslali strážiť sklad len ako jednoduchú úlohu. Potom pocítili prítomnosť nejakého artefaktu a pribehli ho zobrať, až na to že v chodbe ste čakali vy. Aspoň ich nezabijú, pretože teoreticky vo svojej úlohe nezlyhali. Zrejme ich stále ešte nenašli, inak by na celej Aragdii spustili alarm.
Daine sa tento nápad s krabicami naozaj nezdal, ale čo iné ste teraz mohli robiť? Na tú nákladnú loď ste sa museli dostať za každú cenu. Bol to váš jediný lístok z tohto smrteľného zovretia. Bleskovo ste sa zakradli do priestoru kde sa nachádzali všetky palety. Našťastie sa vám podarilo nájsť zo dve prázdne krabice. Teraz zostávalo len zdržať sa akéhokoľvek zvuku, a dúfať že sa niekto nerozhodne obsah krabíc skontrolovať. Po chvíli došiel rad na krabice v zadnej rade.
Amberi cítila ako kontajner, v ktorom sedela, ktosi dvihol a potom zhodil na paletu. Nasledoval ruch hangáru, nepočuteľné rozhovory žoldnierov a náklon krabice, ako sa dostávala na rampu nákladnej lode. Boli ste tak blízko. Vtom však začula hlas učňa a paleta zastavila.
"Čo je v týchto?" Ozvala sa jeho otázka, a Amberi vedela presne o ktorých krabiciach hovorí.
"Technika a nejaké ďalšie produkty." Odvetil vojak a položil ruku na krabicu. "Chcete sa pozrieť, pane?"
Učeň jeho návrh zamietol a nakladanie pokračovalo. Paleta sa znova pohla. Za krátko ste sa obe ocitli v nákladnom priestore lode.
"Amberi. Mal'nar je na ceste. Dostal sa z mojej stázy." Prehovorila majsterka v jej mysli naliehavým tónom. Amberi mohla usúdiť že Mal'nar je ten proti ktorému bojovala v Randovej kancelárii. Takže majsterka ho predsa len nedokázala poraziť - len spomaliť. "Musíme odísť, okamžite!"
Artefakty ešte nenaložili všetky, no na tom nezáležalo. Na útek vám zostávalo málo času. Bolo treba zatvoriť rampu, zbaviť sa žoldnierov v lodi a dostať sa do kokpitu. V lodi sa okrem pilota nachádzali len dvaja muži, obaja stojaci v spojovacej chodbe medzi skladným priestorom a kokpitom. Na rampe stáli ďalší dvaja. Učeň bol od lode vzdialený asi zo dvadsať metrov, sústredený na rozhovor s kapitánom vojakov.
"Zober tých dvoch v chodbe a donúť pilota aby zatvoril rampu a vyletel z hangáru. Máš na to tridsať sekúnd." Po tomto majsterka vyletela z krabice, s mečom zapnutým a žoldnieri na rampe sa ani nestihli otočiť a boli mŕtvi. Daina do hangáru vrhla obrovskú tlakovú vlnu, ktorá z nôh zhodila väčšinu prítomných. Nechcela proti nim bojovať, len ich zdržať. Zbytok zostával na Amberi.
Návrat hore Goto down
http://starwars.wikia.com/wiki/Main_Page
Hysterio
Jedi Padawan
Jedi Padawan
Hysterio


Posts : 111

Príchod z neznáma - Stránka 16 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Príchod z neznáma   Príchod z neznáma - Stránka 16 EmptyŠt január 31, 2019 5:19 pm

Podarilo sa nám dostať do bedieň. Úprimne som tieto veci nemala príliš rada. Bolo to zložité. Omnoho radšej som mala úlohy typu - choď tam a znič toto alebo tohoto, to bolo jednoduché. Nepotrebovala som si dávať pozor na toľko detailov. Poskladala som sa do krabice a bola som úplne potichu. Rozhodne s krabicou nezachádzali, ako keby v nej mal byť nejaký človek. Ešte pred tým, než nás naložili, to vyzeralo tak, že sa nakoniec budeme musieť do lode presekať.
Nakoniec ale nepotreboval ten neznámy krabice prehľadávať.. našťastie.
V tom sa mi v hlave ozvala majsterka.
"Mal´nar?" No po tom mi došlo, o koho sa muselo jednať. Pochybovala som, že to bol jeden z tých dvoch novicov, aj keď mi na um zišli naozaj najprv oni. No toto musel byť ich hlavný.. šéf. 
"Yosh, nechaj to na mňa.." Na chvíľku som sa ešte odmlčala, po ćom som ale oboma nohami vykopla vieko bedni a z nej som sa na to vynorila ja. Teda až po tom, ako majsterka spravila ten rámus a no, druhú Jedi asi neočakávali.
"Oh.. ahoj!" Rozhodila som nadšene rukami na dvoch pravdepodobne dosť počudovaných strážnikov. Následne som ale rukami klepla k sebe a pomocou sily som nechala, nech sa obaja strážnici vymrštia oproti sebe a vo vzduchu sa zrazia. Dostatočne silo na to, aby ich to vyplo. Teda.. možno som to aj trocha prehnala..
Následne som len pár ladnými krokmi priskočila už zavretým dverám do kokpitu a v momente som ich začala prerezávať. našťastie to bola len nákladná loď, nie obrnené hrubé dvere nejakej pevnosti.
"ZAVRI RAMPU A LEŤ KRETÉN!" Zakričala som na neho, keď som oboma rukami a pomocou sily zovrela rozrezané dvere a snažila sa ich nasilu či už otvoriť, alebo roztrhnúť, aby som proste k nemu mala prístup. "alebo ti usmažím hlavu haa?" No čo, nikdy som nebola dobrá v zastrašovaní. aj teraz to znelo tak, ako keby som si z neho skôr robila srandu.
Návrat hore Goto down
Horox
Administrátor
Horox


Posts : 121
Age : 31

Príchod z neznáma - Stránka 16 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Príchod z neznáma   Príchod z neznáma - Stránka 16 EmptyŠt január 31, 2019 5:57 pm

Prekvapujúci útok z krabíc vyšiel lepšie než ste si dokázali predstaviť. Kto aj také šialenstvo mohol čakať? Na odpoveď ako sa dvaja Jediovia dostali do krabíc a podarilo sa im úspešne prejsť do nákladnej lode nemal nikto čas. Rozhodne nie tí dvaja žoldnieri stojaci v chodbe. Na Amberi sa stihli len otočiť a pomyslieť na svoje zbrane, no potom do seba prudko vrazili a to ich celkom odrovnalo - bezvládne sa zvalili na zem. Majsterka medzitým zdržovala, využívala krabice ako kryt a raz za čas odrazila niekoľko striel. Nemali na vás pripravený žiadny ťažký kaliber, nič čo by mohlo rýchlo zostreliť mohutnú nákladnú loď. Ku konzolám, ktorými mohli hangár zatvoriť, sa nikdy nedostali. Daina diaľkovo v miestnosti spôsobila skrat, na čo sa celá kontrolná stanica zmenila na jeden veľký smažák. Učeň sa stiahol, po majsterke nevybehol. Možno čakal na príchod svojho majstra. Teda, určite na to čakal.
Rakatana v kokpite nadhodilo keď sa tento chaos spustil. Z údivom sledoval kameru skladového priestoru, potom chodby, kde predposledná línia jeho ochrany zlyhala v priebehu sekundy, a posledná línia sa práve škvarila pod vplyvom svetelného meča. Amberi ho okričala a od ľaku sa strhol, potom do rúk vzal osobný blaster. Do dverí vypálil niekoľko rán.
"Kto vôbec ste?!" Zrúkol po nej rakatan a do dverí v zúfalstve hodil čokoľvek čo našiel po ruke. "Zbláznili ste sa!" No akonáhle videl že toto šialené dievča sa bez problémov prerezalo cez dvere do kokpitu, rýchlo zmenil tón. "Predtým než ma rozsekáš na kusy by si mala vedieť že riadenie je biometrické. Pre rakatanov!" Skríkol na Amberi až sa ku nemu dostala. Blaster radšej odložil na konzolu vedľa seba.
"Tridsať sekúnd, nie diskusia! Mal'nar je tu." Ozval sa ozrutný hlas majsterky v hlave Amberi, až ju to ohlušilo.
Vyhrážka o usmažení hlavy ho väčšmi prekvapila ako vystrašila, ale nebolo ho treba viac presviedčať. Na konzole stlačil gombík a rampa sa zatvorila.
"Všetci tu zdochneme..." Zakvílil zúfalo, lebo aj on si na kamerách všimol príchodzieho rakatanského majstra. Loď sa zdvihla na zem a extrémne pomalým spôsobom si to vinula cez hangár. Ale potom sa znova zastavila.
"Ten bastard nás tu drží! Do hniezda, rozstrieľaj ho! Nevydržím to dlho." Kričala majsterka zo skladového priestoru - pomocou Sily robila všetko pre to aby zabránila mocnému nepriateľovi roztrhať plavidlo na kusy, ale potrebovala pomôcť.
"Delo nie je biometricky zamknuté. Bež!" Tento pilot bol chytrý. Vedel, že akonáhle zdvihol loď na odchod, bol prakticky mŕtvy. S vami dvoma mal väčšiu šancu na prežitie ako tu zostávať. "Je to rakatanský dizajn, ale princíp podobný ako u vás. Pozor na senzitivitu! Tou červenou pákou zvýš výkon na 90% a nastav typ streľby na rotačný." Pokračoval vo vysvetľovaní, zatiaľ čo sa snažil udržať loď v rovnováhe - hrozilo že jediný prudký pohyb vás vystrelí priamo do steny hangáru.
Návrat hore Goto down
http://starwars.wikia.com/wiki/Main_Page
Hysterio
Jedi Padawan
Jedi Padawan
Hysterio


Posts : 111

Príchod z neznáma - Stránka 16 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Príchod z neznáma   Príchod z neznáma - Stránka 16 EmptyŠt január 31, 2019 6:05 pm

"Budeš pokúšať svoje šťastie?" Spýtala som sa ho cez už v podstate otvorené dvere. AJ keď pred tým po mne vystrelil, no stihla som sa vyhnúť. Nebolo to nič neočakávané. Rakatánec asi vedel, že je naozaj, naozaj v keli. Zatvoril hangár a ja som zrazu dostala hneď niekoľko podnetov či už od rakatánca, tak aj od majsterky. 
"Biometrické? toľká arogancia.." Povzdychla som si, no to už som sa Rakatanec rozhodol s loďou predsa len uletieť. Asi svojich pánov nemal príliš rád. No loď sa zastavila a ja som vedela a aj cítila, pre čo. Zamračila som sa a len som prikývla. Či Daine, alebo jemu, no možno obom. Rýchlo som vbehla do guľometného hniezda a začala som si obzerať rôzne tlačítka a páčky. Bolo to naozaj podobné ako u nás len, trocha iné. Červenú páčku som nastavila na spomínaných 90% a keď som našla gombík na typ rotačnej streľby, no celkom som sa tešila, čo to dokáže. Chytila som zariadenie do oboch rúk a guľometné hniezdo sa pohlo. Netrvalo mi dlho, nájsť Mal´nara. Stačilo sa pozerať po tom najnasranejšom rakatáncovi v hangári. No a tak som stlačila streľbu, ktorou som ho plánovala zasypať.
Návrat hore Goto down
Horox
Administrátor
Horox


Posts : 121
Age : 31

Príchod z neznáma - Stránka 16 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Príchod z neznáma   Príchod z neznáma - Stránka 16 EmptyŠt január 02, 2020 12:59 am

"Arogancia?! A to z úst poskoka slávnej Republiky!" Zasmial sa pilot hlasito. Táto situácia mu prišla vskutku absurdná - nespomínal niekto, že má ísť o jednoduchú prácu? Preniesť zopár artefaktov v nákladnej lodi, na tom predsa nebola žiadna veda. A teraz sa mu do kokpitu prerezala nejaké dievča, mávajúce svetelným mečom. Mal radšej zostať na Lehone; ten vyšší zárobok nestál za to.
"Ste si vedomí, že stojíte proti predo...?" Adresoval Amberi otázku cez interkom, ale nestihol ju dokončiť, lebo si na riadiacej páke skoro rozbil ústa, keď sa lod divoko zatriasla. Mal'nar s nákladnou loďou manipuloval ako dieťa hrajúce sa s drobným modelom stíhačky. Jediným dôvodom, prečo sa z lode ešte nestali jednotlivé súčiastky, bola majsterka. Temný rakatan bol mocný, ale ani on sa nedokázal sústrediť na zastavenie úteku a zároveň Silových útokov majsterky. Streľba z guľometného hniezda, ktorú mu venovala Amberi, ho donútila plavidlo pustiť. A ak ho náhodou nepresvedčili stovky plazmových výbojov schopných roztaviť aj tie najsilnejšie materiály, spravila tak Daina. Rakatan svižne uskočil z dosahu nebezpečenstva a majsterka využila túto šancu na útek. Zatiaľ čo Amberi zamestnávala temného bojovníka so svojou guľometnou spŕškou, Daina naskočila do lode, pribehla do kokpitu a "uistila sa," že váš pilot nespraví nejakú hlúposť. Krátko po tom sa vám úspešne podarilo vyletieť z hangáru. Temný bojovník len Amberi venoval zamračený pohľad, ale zdalo sa, že vás necháva odletieť.
"Padawanka, vráť sa do kokpitu." Začula Amberi majsterku vo svojej mysli.
"Hovorím, toto je samovražda. Ak ma chytia, budem o hlavu kratší." Prehovoril rakatan vo chvíli keď sa mu v blízkosti krku objavila čepeľ svetelného meču.
"Ak ma neposlúchneš, dostane sa ti rovnakého osudu." Prehovorila Daina, ktorá neváhala na dosiahnutie svojho cieľu využiť trocha neškodného zastrašovania. Pre Amberi vždy šla len tým najlepším príkladom. "A teraz nás dostaneš na územie Republiky. Bez reptania."
"Uch och, krížniky. Rovno pred nami." Ukázal pilot na dvojicu gigantických rakatanských krížnikov, ktoré boli zrejme plné výsadkových síl a bojových stíhačiek. Rakatan sa konečne dokázal sústrediť. Uvedomil si, že pre svoj národ je prakticky mŕtvy. Práve pomohol uniknúť dvom nepriateľom, a ešte aj v lodi plnej artefaktov. Loď s biometrickým ovládaním. Nefungovala by ani výhovorka, že ho omráčili či zviazali. A teraz sa chcel sústrediť na zachovanie vlastného života. Krátko po tom ako spomenul prítomnosť dvoch kolosov, ocitli ste sa uprostred kaskádovej paľby turbolaserov. Z jednej blatistej kaluže rovno do druhej. Loď sa pod streľbou divoko roztriasla, no rakatan stihol prehodiť plnú silu štítov do prednej časti.
"Je teraz vhodný čas na zásadný fakt, že nemáme hyperpriestor?" Spýtal sa rakatan so zvýšeným hlasom, v snahe prehlušiť peklo, ktoré vás sprevádzalo, a spýtavo pozrel na majsterku.
"Klamár. Leť k tej bráne." Odvetila prísne Daina a ukázala na mohutnú konštrukciu - vesmírnu stanicu - umiestnenú rovno za krížnikmi.
"Ja neviem o žiad..." Pokrčil plecami pilot, no hlavou vzápätí vletel rovno do páky, na čo len bolestne zaúpel a chytil sa za nos, z ktorého sa mu rinul pramienok krvi. Daina sa ho ani len nedotkla, no rýchlo pochopil o čo sa jedná.
"Dobre, dobre... letíme k bráne." Vzdal svoje divadielko a znepokojene hľadel na rýchlo klesajúcu úroveň štítov.
"Amberi, preber kokpit. Budem vzadu meditovať. A nevyrušujte ma." Prehovorila Daina na svoju padawanku a odobrala sa preč. Po jej odchode si rakatan zhlboka vydýchol.
"Pojašená škrata..." Zanadával si pod nosom nervózne a Amberi len venoval falošný úsmev.
Návrat hore Goto down
http://starwars.wikia.com/wiki/Main_Page
Hysterio
Jedi Padawan
Jedi Padawan
Hysterio


Posts : 111

Príchod z neznáma - Stránka 16 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Príchod z neznáma   Príchod z neznáma - Stránka 16 EmptyŠt január 02, 2020 1:28 am

"Ako.." Zamrnčala som pomedzi zuby a sila nesila, nemohla som inak než sa čudovať, ako je niekto schopný držať loď, ktorá sa snaží odletieť, pomocou Sily. Takýto kúsok som nikdy nevidela ani od majstrov akadémie, aj keď oni moc nemali pôžitok z nejakého predvádzania sa. No keď sa zapojila aj streľba z môjho hniezda, nakoniec bol nútený ustúpiť. Loďou trhlo a mi sme sa konečne uvoľnili. Ešte pred tým sa moje oči stretli s očami Rakatánca a povedať, že mi po chrbte prebehli zimomriavky, by vôbec nebolo zveličovanie.

No s paľbou som neprestala, až pokiaľ sme sa neocitli vonku z pola, ktoré chránilo hangár lodi pred vonkajšou atmosférou.. a ešte aj po tom som v rukách páčky na ovládanie držala a hľada nepriateľov, ktorý by nás mohli prenasledovať.. no zatiaľ sa tak nestalo.  Sťažka som si odfúkla a dovolila si na chvíľu poľaviť.
Amberi.. volám sa Amberi.. Zahundrala som si pomedzi privreté pery, no vyhupla som sa do priestorov lode a o chvíľku na to, som sa ocitla v kokpite. 

Pohľad na scénu vnútri bol na nezaplatenie. Takmer som mala chuť potichu majsterku poškándliť. Niečo na štýl "čo by povedala rada". Ale bola som dosť rozumná na to, aby som si v takejto situácií takéto slová odpustila.
"O.. ou.." Vyšlo zo mňa vo chvíľke ticha, ktorú spôsobil Rakatánec poznámkou o križníkoch. Tak trocha som dúfala, že je sakra dobrý pilot, respektívne lepší než jeho. Loďou otriaslo, až ma takmer vyhodilo z kokpitu späť na chodbu, ktorá k nemu viedla. No stihla som sa chytiť.. niečoho, snáď ničoho podstatného. Pretlačila som sa v roztrasenom kokpite až do jedného zo sedadiel, kde som sa rýchlo zapásala, ak to bola možnosť.
"Dobre, nechajte to na mňa majsterka." Prikývla som prekvapivo poslušne a ako odišla, ocitli sme sa v kokpite sami. ".. a to si ju len spoznal." Odvetila som Rakatáncovi a na jeho falošný úsmev som zareagovala trocha.. no bol to rakatánec. Ani som nevedela, že sa na mňa usmieval. Nikdy som sa s jeho druhom nestretla. "... o akej bráne hovorila ?" Spýtala som sa ho, úprimne nevediac ako "prebrať kontrolu nad kokpitom". Pravdepodobne to len znamenalo niečo v tom zmysle, že mám dávať pozor na to, aby Rakatánec nespravil nejakú somarinu a nerozhodol sa vrátiť k svojim. Nie že by som ho vedela zastaviť ak by nastavil automaticky kurz.. biometrické somariny.
Návrat hore Goto down
Horox
Administrátor
Horox


Posts : 121
Age : 31

Príchod z neznáma - Stránka 16 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Príchod z neznáma   Príchod z neznáma - Stránka 16 EmptyŠt január 02, 2020 6:20 am

Rakatan sa s odpoveďou nikam neponáhľal; Amberi by najradšej neprezradil nič. O tejto technológii nemal vedieť nikto okrem Ríše, a nie to ešte členovia rádu Jediov, ktorý bol predĺženou rukou Republiky. Pilot sa úprimne divil odkiaľ sa tá stará majsterka dozvedela o ich "novej" technológii. Avšak v tomto momente nemal čas tento informačný únik riešiť, a vlastne ho to ani nezaujímalo. Práve sa stal utečencom a jeho pôsobenie v Ríši sa tak skončilo - čo ho zaujímali tie veľkolepé dobyvačné plány?
"Hyperpriestorová brána. Dôležité je, že nás dostane preč." Zamračil sa pilot, nevediac ako jednoduchšie by to mohol vysvetliť. Hlavne sa na vysvetľovanie nemohol sústrediť - celá jeho koncentrácia smerovala k snahe dostať sa cez turbolaserovú baráž tejto blokády. "A áno, cez tieto veľké môžu preskočiť aj krížniky." Ak hovoril pravdu, strategický potenciál tejto technológie bol skutočne rozhodujúci. Nepriateľské flotily sa zrejme použitím brán mohli dostať kamkoľvek. Republika o týchto "kruhoch" nemala tušenia, rovnako ani Rád, aspoň pokiaľ Amberi vedela. Otázkou bolo či sú tieto brány obojstranné - a to zistíte za chvíľu, ak sa vám podarí prežiť.
"Baada, vysielajú letku! Šesť stíhačiek na jedenástej a prvej hodine." Oznámil rakatan a pomedzi niekoľko nadávok vo vlastnom jazyku poriadne zaškrípal zubami. Dochádzali mu nápady. Vaše možnosti boli v nákladnej lodi výrazne obmedzené. "Jeedai, možno by si sa mala znova odobrať do hniezda. Ak teda nechceš aby z nás spravili oškvarky!" Prehovoril zúfalo, hľadiac na žalostnú úroveň štítov, klesajúcu pod 40%. Nákladné plavidlo bolo našťastie pevné a odolné, väčšmi ako bežné stíhačky, no to zároveň znamenalo, že je ľahšie ho trafiť. A ak sa stíhačky dostanú na váš zadok, bude koniec.
"Nemám na výber, nechávam ich preletieť za nás. Teraz je správny čas na tie vaše čary, osadenstvo!" Prehovoril do interkomu zatiaľ čo letka stíhačiek presvišťala okolo lode a vzápätí sa začala otáčať.
"Amberi, vyčkaj na môj pokyn." Ozvala sa konečne majsterka sediaca v nákladnom priestore, očividne ponorená v hlbokom tranze. Padawanka nemala zbytočne mrhať muníciou; Daina musela mať nejaký plán. Akonáhle sa stíhačky obratom zaradili za nákladnú loď a zameriavali ju na vypálenie smrteľnej salvy, tri z nich sa začali správať podivne. Akoby sa ich piloti náhle ocitli pod vplyvom silného alkoholového opojenia. A v tom vleteli priamo do seba. Pri prudkom náraze zo sebou zobrali aj štvrtú stíhačku a letka sa ocitla v chaose, avšak zatiaľ ani jediná stíhačka nebola zničená. "Zapáľ ich." Piloti stíhačiek boli v tejto chvíli zmätení a snažili sa vyhnúť vlastným kolegom, čo bol presne dôvod prečo sa nesústredili na vás - a ani na uhýbanie pred prípadnou streľbou.
Návrat hore Goto down
http://starwars.wikia.com/wiki/Main_Page
Hysterio
Jedi Padawan
Jedi Padawan
Hysterio


Posts : 111

Príchod z neznáma - Stránka 16 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Príchod z neznáma   Príchod z neznáma - Stránka 16 EmptyŠt január 02, 2020 11:57 am

Bola som prekvapená. Niečo ako hyperpriestorová brána existovalo ? Akým spôsobom to preboha fungovalo? Predsa len vedela som aspoň to, že ak niekto chcel cestovať hyperpriestorom, musel najprv zadať súradnice. Pre to bolo také Ťažké cez hyperpriestor niekoho následovať, ak ste nemali ich "mapu".. ale brána? Čo po tom riadilo loď?

"Eh.. kam nás odvetie táto?" Alebo sa znova ocitneme ešte hlbšie na území týchto Rakatáncov? Niekde v nezmapovanej časti galaxie? Spozornela som, keď vyslali letku a bez slova som sa odpútala a s prikývnutím som znova vbehla do hniezda. No na pokyn majsterky som čakala. Ani som zatiaľ nechytala páčky.Len som sa usadila v kresle a pozorne som si prezrela formáciu, ktorú za nami letka spravila. Bolo zjavné že nás chcú zostreliť. Tri zo stíhačiek sa roztriasli a niečo mi hovorilo, ž za chvíľku príde pokyn. Chytila som do rúk páčky, pripravujúc na rýchle zameranie a spustenie streľby. No a vtedy to prišlo Tri stíhačky do seba vrazili a ja som v momente stočila hlavne smerom k nim a zasypala som letku streľbou. Sústredila som sa tie, ktoré ešte neboli vôbec poškodené a snažili sa vyhnúť svojim kolegom, na čo by som prešla aj po zbytok. Silou som posilnila svoje zmysly a nechala som sa riadiť skôr inštinktom, než skúsenosťami..
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Príchod z neznáma - Stránka 16 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Príchod z neznáma   Príchod z neznáma - Stránka 16 Empty

Návrat hore Goto down
 
Príchod z neznáma
Návrat hore 
Strana 16 z 16Choď na stránku : Previous  1 ... 9 ... 14, 15, 16

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Star Wars: Tides of Force :: Fórum :: Kôš-
Prejdi na: