HomeCalendarFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in

Share | 
 

 Príchod z neznáma

Go down 
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4
AuthorMessage
Hysterio
Force-sensitive
Force-sensitive
avatar

Posts : 35

PostSubject: Re: Príchod z neznáma   Fri Jan 05, 2018 9:38 pm

Kto je k*rva Argano ?.. bola prvá myšlienka, ktorá ma napadla keď začali hovoriť.. a kto je k*rva Abaka Durong ?.. zľahka som sa usmiala na Nelmoidiána, snažiac sa tváriť trocha unudene. Predsa len som mala byť nejaký top dačo, takéto veci boli určite pod moju úroveň. Následne prišlo vítanie a ku mne bola vystrčená ruka, ktorú som mala chuť useknúť mojim mečom, ktorý som však našťastie u seba nemala. Bola som sakra dáma a on mi podával ruku na potrasenie? To snáď nie. "Aj ja vás ... " Nedopovedala som, keďže sa mi nepredstavil a ja som proste nevedela o koho išlo. Ak mi to aj Xen povedal, nepamätala som si to.. no nemyslela som, že mi to hovoril.. či? Ruku som neprijala, skôr som ja podala ruku jemu, aj keď nie na potrasenie no, na omnoho nežnejśie gesto.
"Oh nenechajte sa oklamať tuto mojim priateľom. Zveličuje." Usmiala som sa, neodpovedajúc mu na otázku.
Back to top Go down
View user profile
Horox
Administrátor
avatar

Posts : 46
Age : 25

PostSubject: Re: Príchod z neznáma   Sat Jan 06, 2018 11:48 am

Z jej poznámky zrejme usúdil, že Avania má pri riadení pomoc celého zboru poradcov a profesionálov, bez ktorých sa žiadny šéf nezaobišiel. A otázne bolo či skutočným zástupcom nie je niekto iný. No neimoidián, ktorý sa nepredstavil (usudzoval že ho Amberi pozná, lebo ho pozná každý), nechcel spochybňovať schopnosti člena takej vplyvnej rodiny. "Som si istý že viete čo robíte. Inak by vám pán Durong nezveril svoj podnik." Slušne odvetil pričom už sa to nedalo s ešte väčšou falošnou úctivosťou. Amberi mala dojem, že okrem úsmevov aj každé jedno slovo je vypočítavé a neúprimné. "Aj vám, vážená Avania, musia robiť starosti najnovšie pohyby na trhu. Vy v Gollane ste to museli isto pocítiť. Ja a ostatné klany ešte uvažujeme aký postup v rámci tejto situácie zaujmeme. Čo si myslíte?" Spýtal sa zvedavo obchodník. Amberi nemala tušenia o čom hovorí, no Xen spomínal že to má pod kontrolou. Musel ju zachrániť. "Najnovšie pohyby? Myslíte...?" Pýtal sa Xen čo znamenalo že ani on nechyruje o čom neimoidián hovorí. Problém, veľký problém... "No predsa ten nález! Nález storočia!" Zrúkol muž, tentoraz bez akejkoľvek faloše, ale naopak, s úprimným nadšením. Xenova otázka akoby ho mierne urazila - ako nemohol o tomto obrovskom a dôležitom náleze vedieť? "Ach, áno, áno." Rozžiarila sa Xenova tvár, no Amberi videla, že stále nemá poňatia o čom je reč. Neimoidián sa znova obrátil na Amberi, jeho otázka stále visiac vo vzduchu.

_________________________________________
"No game of dejarik can be won without pawns, and this may prove to be a very long game."
Back to top Go down
View user profile http://starwars.wikia.com/wiki/Main_Page
Hysterio
Force-sensitive
Force-sensitive
avatar

Posts : 35

PostSubject: Re: Príchod z neznáma   Sat Jan 06, 2018 8:45 pm

Bola som úprimne úplne mimo. Len som sa zľahka uškrnula na jeho poznámku a bolo vidieť, čo si o tom sama myslím. Tu som to ani nemuela hrať, keďže som stále netušila čo moja spoločnosť vlastne robí. Čo sa však stalo naśledovne ma odrovnalo už úplne. Snažila som sa ostať pokojná... no jednoducho som nemala informácie, netušila som o čom sa rozprávajú a Xen ma postavil do úlohy, ktorú som jednoducho nevedela.. uhrať. "Nemám tušenia .. o čom je reč." Priznala som, na čo som si celkom sebavedome odpila.. nemala som tušenia.. a vyzeralo to tak, že ma to absolútne netrápi.
Back to top Go down
View user profile
Horox
Administrátor
avatar

Posts : 46
Age : 25

PostSubject: Re: Príchod z neznáma   Wed Jan 10, 2018 10:39 am

Úsmev Xena sa zmenil v prekvapený pohľad. Mal dojem, že sa Amberi aspoň bude snažiť, no touto odpoveďou sa jej to celé podarilo, s prepáčením, posrať. Mohla si vymyslieť čokoľvek, no improvizácia zrejme nebola jej silná stránka. Xen podcenil jej pocit úzkosti. Ešte pred tým ako neimoidián stihol odpovedať - a že mu to chvíľu trvalo, pretože také slová od ''Avanie" nečakal - Xen prerušil konverzáciu a schmatol Amberi za ruku. "Prepáčte, vážení páni, slečna si pripila trocha viac ako vládze..." Vysvetľoval ospravedlňujúco a nasilu ju odvádzal preč od obchodníkov. "Rozumiem, tento spôsob ti nevyhovuje. Nabudúce ma varuj vopred." Povedal s povzdychom akonáhle ste sa im dostali z dohľadu. "Mám čosi lepšie. Ale Daina nebude spokojná. Chceš to počuť?" Spýtal sa Xen pričom tento plán by navrhol ako prvý, no majsterke nechcel fušovať do jej tréningu. Tú úlohu pre Amberi zadala z istého dôvodu. Ale teraz po zlyhaní ste mohli prejsť na stratégiu B.

_________________________________________
"No game of dejarik can be won without pawns, and this may prove to be a very long game."
Back to top Go down
View user profile http://starwars.wikia.com/wiki/Main_Page
Hysterio
Force-sensitive
Force-sensitive
avatar

Posts : 35

PostSubject: Re: Príchod z neznáma   Wed Jan 10, 2018 8:04 pm

Rada by som sa snažila ale.. úprimne? Ak mi toto majsterka zadala naschvál tak.. musela vedieť že to dopadne katastrofálne. Poznala ma lepšie než ktokoľvek iný.. lepšie než Xen, lepšie než rada.. sakra, však ma v podstate vychovala.
Mohla som naozaj vyzerať pripito a v momente keď ma odtiahol, ani som sa nebránila. Keď sme boli stranou, začal hovoriť a ja som sa len ľahko pousmiala. " Nevyhovuje?... tsche.. slabé slovo." Poznamenala som sucho, staĺe držiac skleničku s nejakým alkoholom, ktorý som do seba obrátila. "Oh.. hovor, som naozaj zvedavá." Nebola to irónia. Naozaj ma to zaujímalo. S čím by majsterka nebola spokojná? Musela čakať že po jej to jednoducho nepôjde. Boli isté veci v ktorých som bola katastrofálna.
Back to top Go down
View user profile
Horox
Administrátor
avatar

Posts : 46
Age : 25

PostSubject: Re: Príchod z neznáma   Wed Jan 10, 2018 8:25 pm

K tejto "akčnej" verzii plánu by Xen preskočil okamžite, no nechcel nahnevať Dainu. Diplomacia mu išla lepšie ako Amberi, no stále... poznal hnev majsterky a dobre vedel že ani zo svojimi mimoriadnymi schopnosťami by ju nezastavil. Prečo riskovať neradosť u niekoho kto ovláda Silu a ešte na takej úrovni? Ak by bola pravý Jedi, Xen by ju bral ako vtip. No ona sa neobávala ju použiť na... nemravné veci. Mal nepríjemné tušenie sa že Amberi jeho plán odmietne, no nesklamala ho. Vopred už plánoval únikovú cestu - ak by sa predsa len jeho nápad zosral, nechcel dať Daine ani šancu dobehnúť ho. A Amberi to prežije. Možno. "Výborne, na to som čakal! Zavolám svojich chlapov." Rozžiarila sa jeho tvár a cez drobnú vysielačku v rukáve čosi zašepkal do mikrofónu. Za krátko sa objavili... a na obrovské prekvapenie, ich kapitán bol dug, ktorého sa pokúsila ovplyvniť v kantíne. Po jeho kamarátoch nebolo ani stopy. Dugovi sa pri pohľade na Amberi rozšírili oči. "No poser ma, to je ona! Xen, táto fľandra omámila bratov Kehutov. Ešte doteraz vracajú na záchode!" Ukazoval na ňu divoko prstom. Amberi nikdy nepočula že by tá schopnosť niekomu spôsobila žalúdočné ťažkosti. Naozaj ich to muselo vážne zasiahnuť... Xen sa neisto obzrel na Amberi, absolútne stratený. Netušil o čo sa jedná a prečo sa vôbec tieto dve osoby poznali. Vyšlo z neho len zmätené: "Čože?"

_________________________________________
"No game of dejarik can be won without pawns, and this may prove to be a very long game."
Back to top Go down
View user profile http://starwars.wikia.com/wiki/Main_Page
Hysterio
Force-sensitive
Force-sensitive
avatar

Posts : 35

PostSubject: Re: Príchod z neznáma   Wed Jan 10, 2018 10:21 pm

"Oh.. dobre že som si nebrala môj meč... daj mi nejaký blaster.. určite ich tu máš zo desať no ták.." Popohnala som ho. Neľutovala som, že som si nezobrala meč. Vlastne mi to bolo celkom jedno. S ním to bolo fajn ale.. jedi a robiť bordel, nemala by som moc dobrú reputáciu. Ako som poznala Xena, nebude to nič.. úchvatné. No v tom povedal že zavolá chlapcov a ja.. no už som poznala čo za chlapcov by mohol myslieť. Aj keď nie konkrétne, kasta sa nezaprie. A keď prišli.. vyvalila som oči na Duga rovnako tak, ako on na mňa. Taktiež som na neho ukázala prstom. "To je ten týpek ktorého sme stretli v kantíne!" Rozžiarila sa mi tvár. Až sa mohol Xen diviť, pre čo s niekým ako ja Rád vôbec stráca čas. Až po tom som pochopila, že to možno nie je dôvod na oslavu. "Ah..aha.." Poškrabala som sa vo vlasoch. 
"Prepáč!" Mávla som nad tým rukou a z mojej strany to už bolo za mnou. tak to u chlapov chodievalo nie ? Proste mávli rukou a všetko odpustené.
Back to top Go down
View user profile
Horox
Administrátor
avatar

Posts : 46
Age : 25

PostSubject: Re: Príchod z neznáma   Thu Jan 11, 2018 11:04 pm

Dug so Xenom prehodil pár slov v jazyku, ktorému nerozumela a zdalo sa že ho tá krátka diskusia upokojila. Xen musel vysvetliť že Amberi je spojencom a že v kantíne došlo k nedorozumeniu. Na zbytočnú drámu ste teraz rozhodne nemali čas. Dug sa netváril príliš spokojne, no nemal na výber. Napokon však smerom k Amberi natiahol ruku a týmto gestom sa pokúsil o oficiálny zmier. "A teraz sa môžeme dostať k veci. Za mnou!" Pokrútil Xen očami a vybral sa k východu zo sály. Fakt, že Amberi tých dvoch hlupákov ovplyvnila, mu prišiel skôr zábavný ako vážny. S pobaveným úsmevom prechádzal pomedzi dav ľudí až ste sa dostali preč z bálu a ďalej na miesto, kde nebolo toľko zvedavých očí. "Celbo, podarilo sa?" Smeroval Xen otázku na duga, ktorého meno konečne Amberi zistila. Zrejme ste mali spolupracovať, tak sa to hodilo. "Mám asi tri komnaty. Veľký potenciál, naozaj. No musíme ich odsledovať osobne." Prezradil Celbo pričom Amberi nevedela o čom presne hovoria, no vysvetlenia sa jej rýchlo dostalo. "Amb, vystopovali sme súkromné komnaty kde sa stretávajú... dôležití ľudia. V tejto chvíli, počas bálu, sú všetky obsadené a prebiehajú v nich, povedzme citlivé diskusie. Obchodné dohody, tajné informácie. Do niektorých sa pozrieme." Hovoril Xen no potom konečne prišiel na rad spôsob akým sa môže Amberi zapojiť a pomôcť. "Na Aragdii sú veľké ventilačné rúry...  problém je, že interne detekujú akúkoľvek techniku. Roboty, odpočúvacie zariadenia a iné srandy sú mimo hru. Vieš kam týmto smerujem." Pousmial sa previnilo Xen, dúfajúc že Amberi nezhodnotí plán ako tragicky zlý, so šancou skončiť naozaj tragicky. Zároveň si uvedomila, že všetci traja ste viacmenej... drobní. Perfektná skupina na takúto hlúposť.

_________________________________________
"No game of dejarik can be won without pawns, and this may prove to be a very long game."


Last edited by Horox on Fri Jan 12, 2018 1:13 pm; edited 1 time in total
Back to top Go down
View user profile http://starwars.wikia.com/wiki/Main_Page
Hysterio
Force-sensitive
Force-sensitive
avatar

Posts : 35

PostSubject: Re: Príchod z neznáma   Fri Jan 12, 2018 12:01 am

Musela som sa pousmiať. Prijala som jeho ruku. Ako sa hovorí, vrana k vrane sadá a niečo mi hovorilo, že mám s týmto týpkom čo to spoločného.  Stále som sa divila pre čo ma rád toleroval.. vážne, asi vie majsterka dobre klamať a asi aj pre to ma drží od rádu pomerne ďalej..
Následne som sa len tvárila.. no milo.. a nasledovala som Xena a Celba. Mali naozaj vtipné mená, nemohla som si pomôcť. 
"Oh.. presne viem na čo narážaš.. a naozaj sa mi to páči viac než hrať niekoho.. o kom hovno viem." Vyhlásila som a len som poukázala na seba. "Podelíme sa o info. Len ma nasmeruj a ja sa tam prevlečiem." Bola som pevne rozhodnutá. Mohlo sa to hrozne pokaziť ale.. všetko bezpečné bola nuda.. a nuda nebola dobrá. Konečne som zas bola vo svojom živle.
Back to top Go down
View user profile
Horox
Administrátor
avatar

Posts : 46
Age : 25

PostSubject: Re: Príchod z neznáma   Fri Jan 12, 2018 1:36 pm

Obaja sa slovami Amberi potešili. Naozaj sa nesprávala ako padawanka. Niežeby sa vyznali do pravidiel Rádu a podobne, no niečo im hovorilo, že s takýmito nebezpečnými nápadmi by bežný Jedi nesúhlasil bez jediného zaváhania. "Ak zistíme niečo pikantné, Daina bude rada. Len jej prosím nehovor odkiaľ si to skutočne zobrala." Varoval ju Xen a myslel to celkom vážne. Daina bude nahnevaná či táto akcia vyjde alebo nie. Neznášala keď niekto nerešpektoval jej slovo a jej príkazy. Pochopiteľné vzhľadom na jej minulosť, o ktorej nikdy nehovorila. No Xen vedel. A vedel, že obávať sa Dainy je veľmi rozumné. Amberi možno mala nejakú imunitu, no Xen sa mohol oháňať len ich priateľstvom... a to ho nemuselo vždy zachrániť.

Celbo vám pokynul aby ste ho nasledovali. Pred vchodom do údržbárskej zóny dug vytiahol falošnú vstupnú kartu a vložil ju do dverného panelu. Spoločne s tým vyťukal dlhé heslo a... dvere sa otvorili. "Dobrá práca, Cel." Pousmial sa Xen a jeho pochvala skoro duga rozplynula. Očividne ho obdivoval a žiadnu šancu zaujať slávneho lovca nepremrhal. Samozrejme, ak by nebol schopný, Xen by ho nikdy nevybral na takéto dôležité úlohy. "Údržbárske roboty tu vchádzajú do ventilácie." Ukázal Celbo na druhú stranu rozľahlej miestnosti. Nachádzali sa tam vysoké police zo stovkami robotov, malých i veľkých, ku šťastiu neaktívnych. Desiatky robotov vnútri pobehovali a vykonávali svoju prácu. Zdalo sa že údržba na Aragdii je úplne automatizovaná. Na okolo ani živej osoby... až ste zatočili za roh a pred vás sa postavil droid, ktorý nahodil veľmi spýtavý výraz (to ste nemohli vidieť, no bolo to celkom jasné). Vedeli ste že tu nemáte čo robiť a rovnako to vedel aj tento droid-kontrolór. Dug vám gestom zakázal robiť čokoľvek unáhlené. "Kontrola! Droid, hlásenie. Všetko podľa predpisov?" Nahodil Celbo autoritatívny hlas a priblížil sa k droidovi. Vyzeralo že v pláne počítal so všetkým. "Kód?" Ozval sa droid. Celbo zaváhal. Tak, možno to nepremyslel úplne do konca... Xen len otrávene pokrútil hlavou.

_________________________________________
"No game of dejarik can be won without pawns, and this may prove to be a very long game."
Back to top Go down
View user profile http://starwars.wikia.com/wiki/Main_Page
Hysterio
Force-sensitive
Force-sensitive
avatar

Posts : 35

PostSubject: Re: Príchod z neznáma   Fri Jan 12, 2018 6:04 pm

"Skúšal si niekedy klamať mojej majsterke?" Spýtala som sa ho s trocha tupým výrazom. "Yep.. ja som to skúšala.. a nikdy to nedopadlo dobre... ehm.. ehm." Odkašľala som si. Nemalo cenu. Majsterka vedela že táto misia dopadne katastrofálne.. no stále som mohla povedať len čiastočnú pravdu. Keď jej poviem že som v podstate len niečo pochytila tak.. to bude pravda.. čiastočná.

Vyrazili sme teda ďalej, až sme prišli k prvej prekážke. Dvere.. dvere, ktoré sa podarilo Cel-ovi otvoriť. Keď ho Xen pochválil, takmer sa roztopil a ja som sa na Xena spýtavo pozrela. Naozaj bol taká horúca strela? Mne prišiel celkom normálny. Keď sme vstúpili dovnútra, nastala celkom impozantná .. scenéria. Stovky robotov, našťastie deaktivovaných vo väčšine prípadov. No stačil len jeden a.. práve ten sa nám postavil do cesty. Velenia sa znova ujal Cel.. bezúspešne. Ruky som si založila za chrbát a pozrela som sa trocha bokom.. hľadala som niečo až.. hľa!
Sústredila som sa na jedného z neaktívnych robotov, ktorý bol zasunutý do políc nad nami. Teda bolo ich tam veľa, ale mne stačil jeden. Vlastne som ho chcela pomocou Sily presunúť vysoko ponad kontrolóra a po tom mu ho zhodiť na hlavu.
Back to top Go down
View user profile
Sponsored content
PostSubject: Re: Príchod z neznáma   

Back to top Go down
 
Príchod z neznáma
Back to top 
Page 4 of 4Go to page : Previous  1, 2, 3, 4

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Star Wars: Tides of Force :: Fórum :: Hracia miestnosť-
Jump to: