HomeCalendarFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in

Share | 
 

 P.I.E.F. (Primary Infiltration and Executive Force)

Go down 
AuthorMessage
Hysterio
Youngling
Youngling
Hysterio

Posts : 84

PostSubject: P.I.E.F. (Primary Infiltration and Executive Force)   Wed Jul 22, 2015 1:23 pm

Code-name: P.I.E.F. (Primary Infiltration and Executive Force)
Rasa: Človek (Pôvodom Republikánka)
Pohlavie: Žena
Vek: 16
Výška: 160 cm
Váha: 57 kg

Frakcia: Nezmapované časti Galaxie - Nová Rakata
Pôsobenie: Experimentálny force-user / vrah
Sila: Temná
Schopnosti: P.I.E.F. je všestranne zameraný užívateľ sily. Do hlavy jej boli aj umelo vtĺkané znalosti o rôznych technológiách. Dokáže pilotovať malú loď, veľkú loď, vzášadlo či stíhač. Ovláda znalosti výbušnín, jedov, sabotáciu zariadený a bezpečnostných systémov, hackovanie, vydieranie, mučenie, plíženie a v neposlednom rade aj priamy boj. Musíme však podotknúť že sú jej fyzické  a bojové schopnosti veľmi ovplyvňované "silou". Je viac než veľmi dobrým strelcom. Vlastne neexistuje situácia, v ktorej by minula nech už by strielala z hocijakej pušky, zbrane, dela. V bojových schopnostiach na blízko dokáže majstrovsky využívať svoje telo, ako aj pomôcky typu vibro-čepeľe. V šerme je tiež viac než obstojná. Na Priamy boj by jej nerobilo problémy poraziť desiatky vojakov impéria či republiky. Musí sa však brať v potaz že je P.I.E.F modifikovaným človekom. Aj keď nemá žiadne elektrické implantáty či robotické časti tela. Jej sila je väčšia, než by u ženy jej výšky a váhy mala byť. Rovnako aj rýchlosť a predovšetkým reflexi. Dala by sa nazvať viac než podareným experimentom a v Rakata patrí medzi najsľubnejšie výskumné materiály.

Využívanie sily: Silu popravde nedokáže úplne bezproblémov kontrolovať. Má obrovský potenciál. Určite väčší, než by si kďejaký Padawan či Sithský učeň mohol priať. Jej skúsenosti sú však už inde, ako aj jej súčasné schopnosti v Sile. 

Vzhľad: Ako sa už spomínalo, je pomerne menšieho vzrastu a jej build je naozaj vypracovaný. Má telo ženy, ktorá celý život trénovala boj. Jej svaly sú pevné a šlachovité, aj keď sa u nej nájdu aj isté mäkkšie miesta. Jej ryšavej farby a oči má zelené. Momentálne má však vyholenú hlavu, takže z jej vlasov moc neuvidíte. Vyzerá o niečo staršie, no keď si ju jeden premeria, uvidí v podstate ešte nedospelé dievča. Ťažko povedať čo nosieva. Posledné roky nosieva buť pomerne jednoduché pláštenky a valnú väčšinu času ani to, keďže sa často nachádza na operačnom stole alebo v inkubátore či v nejakej nádrži napojená na rôzne hadičky. Je beloška a na jej tele sa nenachádzjaú v podstate žiadne zvláštnosti.

Povaha: Je veľmi ťažké popísať povahu niekoho, ako je  P.I.E.F. Je ti predsa len dievča bez mena: Celý čas ju oslovovali code-name ktorý jej dali na začiatku experimentov a výcviku. Keďže má byť užívateľom Sily, tmenej sily, nemohli jej jednoducho vymazať pocity a myšlienky. Čo je pre Rakatu ako takú risk, pretože ich výcvik nie je ľahký a experimenty rozhodne nie sú príjemné a bezbolestné. Dosť tým riskujú to, že sa proti nim ich experimenty postavia a u P.I.E.F. sa začína na svetlo sveta predierať práve myślienka na útek. Nedá sa hovoriť že je milá, skôr je besná. Keď bojuje, je zúrivá ako nejaká beštia alebo bohyňa vojny. Nerobí jej problém zašpiniť si ruky no a.. čo sa týka pozitívnych povahových vlastností.. zatiaľ sa u nej moc neobjavilo. V podstate nemalo ako.


Životopis:


Jej pôvodné meno už dávno zaniklo niekde do vesmíru. Dokonca ani Rakata nikdy nezistila a ani nechcela zistiť, ako sa volá. Pochádzala z Republiky a Rakata sa k nej dostala cez jedno zo svojich záškodníckych plavidiel, ktoré napadlo jej obchodnú loď a ju zobrali do otroctva. Takto začal jej život. Život experimentu, projektu.. niečoho, čo mnohý ľudia ani len nepovažovali za živú bytosť. Projekt ktorý zastupovala ona dostal kričí názov: P.I.E.F., teda Primary Infiltration and Executive Force. Chceli z nej spraviť a vytvoriť kombináciu najlepšieho infiltrátora a najlepšieho vraha, ktorý by bez problémov obstál aj v priamom konflikte. To zahŕňalo radu záťažových a fyzických testov, rovnako ako experimentov. Nabúrali sa jej do hlavy, do tela a začali ju pretvárať k obrazu svojmu. Každopádne to nešlo vyšperkovať k úplnej dokonalosti. Museli jej nechať jej základné povahové črty a nemohli jej odstrániť pocity, inak by tým úplne zamedzili efektívnemu využívaniu temnej sily. Experimenty zahrňovali aj jej cítenie sily. Chceli jej potenciál dotlačiť na úplne maximum, aj keby ju to malo zničiť. Preto aj dnes niekedy máva nekontrolovateľné problémy s využívaním Sily ako takej. Proste sa môže stať že jednoducho "exploduje", čo sa už v minulosti stalo. Všetko okolo nej zničené, všetci v jej okolí mŕtvi... na dlhé mesiace ju zavreli do nádrže a snažili sa tento problém vyriešiť. No neobl to ani tak problém, ako poškodenie, ktoré jej pravdepodobne ostane už natrvalo, až kým sa silu nenaučí ovládať.
Mimo experimenty sa jednalo aj o vyćvik. Výcvik snáď vo všetko, čo potrebovala vedieť. Teraz má šestnásť rokov a má viac bojových skúseností a schopností, než starý veteráni. K tomu pridajte práve jej schopnosti k infiltrácií a dalo by sa povedať, že projekt P.I.E.F. mohol oslavovať úspech. Viac menej úspech. Predsa len mnoho experimentov končilo no.. zle, narozdiel od nej.

__________


Back to top Go down
View user profile
 
P.I.E.F. (Primary Infiltration and Executive Force)
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Subdigitals=Executive Producers?
» Torrent God Slayer (トレント神スレイヤー Torento-shin sureiyā)
» Hie Hie no Mi (Primary Skill)
» Bane Bane no Mi Primary
» Hone Hone No Mi (Bone Bone Fruit) (Primary)

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Star Wars: Tides of Force :: Fórum :: Kôš-
Jump to: