Star Wars: Tides of Force
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
DomovLatest imagesHľadaťRegistráciaPrihlásenie

 

 Majstri, starí a noví

Goto down 
2 posters
AutorSpráva
Horox
Administrátor
Horox


Posts : 121
Age : 31

Majstri, starí a noví Empty
OdoslaťPredmet: Majstri, starí a noví   Majstri, starí a noví EmptyPi júl 24, 2015 4:35 pm

Planéta G'rho, Neznáme oblasti - územie Novej Rakaty


''Majster má ďalšiu misiu.'' Povedal profesor Tarr'ben. Na chodbe, kde vás profesor zvolal, postávala Zero aj so svojimi kolegami.
Profesor bol prakticky váš stvoriteľ, a dalo by sa povedať, jediná rodina ktorú ste kedy poznali. Podľa jeho slov nikto z vás rodinu nikdy nemali, a splodil vás zo skúmavky. Nikoho iného ste nepoznali, a keďže sa o vás staral celý život, tak prečo mu neveriť?
Majster Munaan mal na starosti celý experiment s vytváraním infilitrátorov a vrahov, do ktorého
Zero patrila. Vašou úlohou bolo urobiť to čo Majster prikáže, bez akýchkoľvek otázok alebo odvrávania. Išlo najmä o misie, ktorých cieľom bolo zbaviť sa problémovej osoby, alebo problémového predmetu. Vraždy neboli tak časté ako sabotáže, ale o to viac boli prestížnejšie. Majster mal na vás vždy prísne nároky, niektoré takmer nesplniteľné. Akonáhle jeden z experimentov prejavil slabosť, alebo náznak odporu, bol ''odstavený.'' Zmizol z vašich životov a nikdy ste ho nevideli. A to nebolo ani slov o konkurencii, ktorá medzi jednotlivými experimentami prebiehala. Majster netoleroval slabosť, a ak jeden z experimentov zabil iného, výsledkom bola pochvala. Prežili len tí, ktorí sa vedeli obrániť.
Naopak, profesor mal na starosť udržiavať vás vo forme. Lekársky, biologicky, fyzicky či mentálne. Mnohí mali šťastie, že bol viac ''milý'' ako Majster, v tom zmysle, že sa snažil v prípade problémov aj pomôcť. K svojim experimentom cítil akýsi vzťah, boli to predsa len jeho deti. A pri každom, ktoré stratil kvôli krutosti Majstra, ho zasiahlo pri srdci.
Profesor spoza opasku vytiahol prenosný holovid, na ktorom sa objavil Majstrov hologram. Po krátkom mlčaní prehovoril.

''Moje deti... pre štyroch z vás mám úlohu. Upozorňujem vás, ide o veľmi dôležitú záležitosť, ktorá musí byť zvládnutá rýchlo a diskrétne. Ale... žiaľ, len pre štyroch. Prosím, do dvoch hodín chcem mená tých, ktorí sa úlohy zúčastnia.'' Oznámil Majster a veľavýznamne sa pousmial. Každý vedel čo tým presne myslí. Medzi vami, experimentami, neexistovala žiadna dohoda, žiadne milé slová... a zdalo sa, že Majster plánuje znížiť vaše počty, či jednoducho objaviť tých najlepších. Malý hologram zmizol a nastalo ticho.
Profesor prikývol hlavou.

''Robte, čo musíte.'' Očividne bol z Majstrových slov sklamaný, a nesúhlasil s nimi, no... odporovať mu nemohol nikto.

Omega, jeden zo starších kolegov Zero, sa pozrel na skupinu a dal svoje päste dokopy.
''Ja idem, a ak má k tomu niekto čo povedať, tak teraz je ten správny čas.''
Každý vedel, že je dosť silný na to aby nepotreboval spojencov. Skupinka štyroch - Eta, Sigma, Delta a Rho - sa postavili spoločne, a tiež vyslovili svoj záujem o zúčastnenie sa misie.
Niekoľko ľudí sa pozrelo na Zero, no niektorí jednoducho povedali, že o úlohu nemajú záujem. Teraz vás bez skupiny či záujmu zostávalo len šesť, vrátane Zero.
Napätie narastalo, a bitka na smrť sa nebezpečne a nezadržateľne blížila.
Návrat hore Goto down
http://starwars.wikia.com/wiki/Main_Page
Hysterio
Jedi Padawan
Jedi Padawan
Hysterio


Posts : 111

Majstri, starí a noví Empty
OdoslaťPredmet: Re: Majstri, starí a noví   Majstri, starí a noví EmptyPi júl 24, 2015 5:37 pm

P.I.E.F.
Planéta G'rho, Neznáme oblasti - územie Novej Rakaty

Ďalší normálny deň s profesorom a hologramom, ktorý mal byť náš majster. Ťažko povedať, či som k tým ľuďom prechovávala zášť. Už som sa poučila z mojej detskej naivity ktorú som v sebe približne do môjho šiesteho roku života prechovávala. Život tu, nebol žiaden med.. nikdy nemal byť. Ak ste boli slabý, zmizli ste a niečo mi hovorilo, že sme nešli práve upratovať kanalizácie. Sedela som na chladnej zemi a vyškrbovala som si zubami špinu usadenú pod nechtami. Pár krát som si odpľula a len som čakala, kto ostane vo výbere a kto to vzdá. Yep, Omega. Mohla som si myslieť, že bude chcieť ísť práve on. Čo ma prekvapilo, bola skupina zložená z tých štyroch. Určite vedeli, že sa o miesto prihlásim aj ja.
Ostala ešte rada na mne, predsa len som sa zatiaľ neprihlásila. Nevyzeralo to však tak, že by som k ostatným prejavovala nejaký záujem. Nakoniec som však predsa len otočila pohľad k skupinke tých štyroch.
"Mali by ste si to rozdať medzi sebou, nemôžete myslieť vážne.. v niečom vyzvať mňa a Omegu." Uškrnula som sa a očakávala som, že to aj spravia.. popravde som to od nich naozaj očakávala. Chceli sa pustiť do nás.. oboch? Majster chcel predsa len štyri mená, nie dve.
Návrat hore Goto down
Horox
Administrátor
Horox


Posts : 121
Age : 31

Majstri, starí a noví Empty
OdoslaťPredmet: Re: Majstri, starí a noví   Majstri, starí a noví EmptyPi júl 24, 2015 6:36 pm

Omega pohľad otočil na tých, ktorý si ešte nevybrali či sa chcú misie zúčastniť alebo to radšej vzdajú. Jeho zastrašujúci pohľad na niektorých stačil, no do malej skupinky sa sformovali ďalší dvaja. Ostatní jednoducho odišli.

Celkovo vás zostávalo osem, čo bolo o 100 percent viac ako Majster potreboval.
''Omega, Zero, poďte s nami... budeme štyria.'' Povedal Tau stojac spoločne so Psim a spýtavo sa na vás zahľadel. Omega sa schuti zasmial a obďaleč sa posadil na zem. Temnými očami sa na nich zahľadel, a obom okamžite bolo jasná jeho odpoveď. 
Nikto sa nechcel postaviť tomuto obrovskému bothanovi.


Netrvalo dlho, a vo väčšej skupine štyroch sa objavil konflikt. Nikto z nich nechcel bojovať proti Omegovi, snáď ani proti Zero. 
''Ale proti nám štyrom nemajú šancu... ale len ak budeme spolu. Omega sa hrá na najmocnejšie zviera v miestnosti, no v skutočnosti je to len divadielko.'' Sigma vyslovila a z úsmevom pozrela na Omegu. Ak ho chcela vyprovokovať, nepodarilo sa jej to. Za normálnych okolností by sa jej Omega pokúsil odňať hlavu, no medzi vami si nemusel budovať či zachovávať rešpekt. Ten bol neotrasiteľný, a ak sa ho niekto pokúsil otriasť, tak zomrel.

Dvojica sa ešte nádejne pozrela na Zero, keďže Omega ich ponuku odmietol. Dvaja nemali šancu proti nikomu.
Návrat hore Goto down
http://starwars.wikia.com/wiki/Main_Page
Hysterio
Jedi Padawan
Jedi Padawan
Hysterio


Posts : 111

Majstri, starí a noví Empty
OdoslaťPredmet: Re: Majstri, starí a noví   Majstri, starí a noví EmptyPi júl 24, 2015 6:53 pm

P.I.E.F.
Planéta G'rho, Neznáme oblasti - územie Novej Rakaty

Vybrala som spoza opaska vibročepeľ v podobe dýky a hrot som ju oprela o zem, zatiaľ čo s jej rúčkou som sa hrala v ruke. Omega sa ponuke tých dvoch len zasmial a posadil sa na zem podobne, ako som sedela ja. Tiež som nemala žiadne úmysli sa k nim pridať, skôr ma zaujímala výzva v podobe ten štvorice. Sigma brala celú situáciu veľmi pozitívne.. nemala, pretože takéto chyby ľudí stoja život.
Nakoniec som sa však postavila, pretočila som dýkou v ruke a pár krát som s ňou spravila niekoľko výpadov. Len tak do vzduchu. 
"Hlavne mi nezavadzajte." Prehodila som smerom k dvojici. Mohli si to vyložiť ako len chceli, môj cieľ som upriamila inde. Konkŕetne to bola práve tá štvorica.
"Tak? nie ste posratý aj zo mňa? Pokojne poďte všetci naraz.. vychutnám si to." Oblizla som si spodnú peru a potichu som sa zasmiala. Nevyzerala som ako zdravý človek no.. kto z nás bol?
Návrat hore Goto down
Horox
Administrátor
Horox


Posts : 121
Age : 31

Majstri, starí a noví Empty
OdoslaťPredmet: Re: Majstri, starí a noví   Majstri, starí a noví EmptySo júl 25, 2015 2:22 pm

Sigma sa na Zero zamračila a spoza chrbátu vytiahla svoj vibromeč. Ostatným naznačila aby urobili to isté. Každý z nich mal rozličnú zbraň, no väčšinou sa jednalo o jednoduché meče. Tie boli síce obyčajné, no v praxi najviac efektívne.
Ostatní odstúpili. Omega sa tejto situácii zatiaľ len prizeral, no pravdepodobne premýšľal o tom, či ich nechať aby smrteľne Zero zranili, čo by ho zbavilo najsilnejšej konkurencie, alebo jej pomôcť a ísť s ňou na misiou, aby mali väčšiu šancu prežiť a úspešne ju splniť. Misie, ktoré Majster určoval pre viacerých, boli obtiažne. Mohlo ísť o nejakého Jedijského majstra, či dokonca aj Sithského lorda.
''Toto by malo byť jednoduché.'' Zavrčala pomedzi zuby Sigma a nahodila formu Makashi. Bez dlhého čakania sa svižne vrhla na Zero. Jej prvé útoky boli v rámci Makashi štandard - nesnažila sa Zero fatálne zasiahnuť, ale objaviť diery v jej obrane, a potom ich využiť.
V rovnakej chvíli k obom jej bokom priskočili spojenci Sigmy, a z rúk začali vrhať menšie blesky. Posledný z nich sa rýchlo pokúsil dostať za jej chrbát a prekvapiť ju zatiaľ čo by obraňovala proti trom útokom spredu.
Návrat hore Goto down
http://starwars.wikia.com/wiki/Main_Page
Hysterio
Jedi Padawan
Jedi Padawan
Hysterio


Posts : 111

Majstri, starí a noví Empty
OdoslaťPredmet: Re: Majstri, starí a noví   Majstri, starí a noví EmptySo júl 25, 2015 3:00 pm

P.I.E.F.

Ruku s dýkou som načiahla kupredu, nohy som prikrčila a sama som sa sklonila k zemi. Pohybovala som sa ohybne a dávala som si pozor, aby bola  Sigma stále predo mnou. Začala využívať  formu Makashi. Mala výhodu v dosahu no vďaka tomu, že som využívala vibročepeľovú dýku, som zas mala výhodu v rýchlosti a pohyblivosti. Jedno z jej bodnutí som odklonila do strany a to už sa po bokoch objavili ďalší dvaja moji nepriatelia a pocítila som aj prítomnosť za mnou. Spravili však tú chybu, že útočili všetci naraz bez ohľadu na útoky ostatných. Druhý výpad od Sigmy som odklonila popri mojom ramene a rýchlo som skrátila vzdialenosť medzi mnou a ňou na tesnú, kde sa naše telá pomaly dotýkali o seba . Preložila som váhu na ruku v ktorej zvierala čepeľ, kde som ju voľnou rukou zachytila za zápästie. Hlavu som si kryla za rameno ruky s dýkou a snažila som sa spraviť pomerne jednoduchý take-down, teda využiť váhu môjho tela na jej prehodenie k zemi. na miesto, kde som stála pri začiatku celého tohto pohybu. Spravila by som z nej tým pádom obeť útokov jej kolegov a zároveň pre mňa pomerne slušnú výhodu .. prekvapenia ? Kto vie. Ja som však nikoho neoťukávala, akonáhle som videla príležitosť, využila som ju. Mohli si uvedomiť že ak od začiatku nebudú bojovať naplno tak.. no odkusnem nastavenú ruku. Nemienila som sa s nimi hrať.
Návrat hore Goto down
Horox
Administrátor
Horox


Posts : 121
Age : 31

Majstri, starí a noví Empty
OdoslaťPredmet: Re: Majstri, starí a noví   Majstri, starí a noví EmptySo júl 25, 2015 3:36 pm

Sigma sa nenechala len tak jednoducho zhodiť na zem, a zatiaľ čo sa k nej Zero snažila dostať, spravila široký krok dozadu. Ak by sa k nej v Makashi niekto dostal, bolo by to automatické zlyhanie. A to nechcela dovoliť.
Keďže štyria nemohli efektívne bojovať naraz, dvaja z nich ustúpili na bok a čakali na vhodnú chvíľu. V momente keď Sigma ustúpila aby sa vyhla Zero, Rho z boku použil odhodenie Silou, ktoré fungovalo najmä keď sa oponent pohyboval a nesústredil sa na vybránenie tejto Sily.
Návrat hore Goto down
http://starwars.wikia.com/wiki/Main_Page
Hysterio
Jedi Padawan
Jedi Padawan
Hysterio


Posts : 111

Majstri, starí a noví Empty
OdoslaťPredmet: Re: Majstri, starí a noví   Majstri, starí a noví EmptySo júl 25, 2015 4:00 pm

P.I.E.F.

Samozrejme som Sigmu stále sledovala, nechcela som jej nechať nabrať dostatočnú vzdialenosť na jej protiútok. Dvaja z nich odskočili ďalej aby nezavadzali, no Rho využil odhodenie, ktorým ma od Sigmy pravdepodobne chcel oddialiť. Nebránila som sa mu, pretože by som v momentálnom postavení nemala moc šancí na prerazenie jeho odhodenia mojim. Ešte vo vzduchu som sa vśak natočila tak, aby som dopadla na zem. Ako sa nohy dotkli zeme, mohli si všimnúť mojich skrivených úst a pozornejší aj započuť vrčanie. Zbierala som v sebe hnev. Hnevu sme mali.. viac než požehnane. Celí život ma učili nekontrolovať svoj hnev, vždy ho vypustiť na maximum, čím väčší, čím zúrivejší, tým lepšie. Celý život mi k tomu dávali dobrý dôvod, ako aj k im ostatným. Moju zúrivosť som preto preniesla na nich a začala som sa sústrediť na "odhodenie" trocha väčšieho rozsahu. Chcela som pri ňom vyrvať zo zeme jej časti, ktoré by sa rozleteli ich smerom a tým o niečo zväčšiť celý účinok tohto využitia sily.
Návrat hore Goto down
Horox
Administrátor
Horox


Posts : 121
Age : 31

Majstri, starí a noví Empty
OdoslaťPredmet: Re: Majstri, starí a noví   Majstri, starí a noví EmptySo júl 25, 2015 6:08 pm

Všetci, ktorých táto tlaková vlna zasiahla, sa obránili Silou a trocha boli posunutí dozadu. Sigma zdvihla ruku smerom k Zero a prstami naznačila škrtenie. Telekineticky sa pokúsila zmocniť dýchacích ciest Zero a následne ju zabiť. Ďalší dvaja sa na ňu vrhli s mečmi a tentoraz nezisťovali jej slabiny. Celkom jasne útočili s úmyslom udeliť smrteľný úder.
Tau a Psi sa však v tejto chvíli na Sigmu vrhli a donútili ju prerušiť útok. Celá bitka sa zvrtla v chaos, no proti Zero teraz stáli len dvaja protivníci, Sigma a Rho.
Sigma nahodila obrannú pozíciu, a očakávala akýkoľvek útok od Zero. Rho sa ju medzitým snažil obísť aby mohol útočiť zboku či zozadu. Zatiaľ však neútočili...
Návrat hore Goto down
http://starwars.wikia.com/wiki/Main_Page
Hysterio
Jedi Padawan
Jedi Padawan
Hysterio


Posts : 111

Majstri, starí a noví Empty
OdoslaťPredmet: Re: Majstri, starí a noví   Majstri, starí a noví EmptySo júl 25, 2015 6:44 pm

P.I.E.F.


Niekto na mňa vyuźil silu k uškrteniu. Bola som pomerne prekvapená, źe boli tak rýchlo schopný využiť svoju silu po tom, ako ju využili na obránenie sa proti mojej tlakovej vlne. Našťastie však škrtenie pomynulo, keďže na šrktićku zaútočili tý dvaja. Nie že by som sa ho nevedela zbaviť aj sama, no ocitla by som sa spolu s ich útokom v nepríjemnej situácií. Rozbehla som sa priamo oproti nim dvom. Mohlo im to prísť zvláštne.
"Whruaaa!" Zrevala som plná "nenávisti", popri čom som využila pomerne zložitého bloku jednej z ich čepeľí, ktorým som chcela čepeľ odkloniť d oútoku tej druhej, nakloniť sa na stranu a vraziť ramenom do chlapíka, ktorému som čepeľ blokvoala. 
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Majstri, starí a noví Empty
OdoslaťPredmet: Re: Majstri, starí a noví   Majstri, starí a noví Empty

Návrat hore Goto down
 
Majstri, starí a noví
Návrat hore 
Strana 1 z 1

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Star Wars: Tides of Force :: Fórum :: Kôš-
Prejdi na: