Star Wars: Tides of Force
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
DomovLatest imagesHľadaťRegistráciaPrihlásenie

 

 Príchod z neznáma

Goto down 
2 posters
Choď na stránku : Previous  1, 2, 3 ... 9 ... 16  Next
AutorSpráva
Horox
Administrátor
Horox


Posts : 121
Age : 31

Príchod z neznáma - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Príchod z neznáma   Príchod z neznáma - Stránka 2 EmptySo december 23, 2017 2:58 pm

Amberi, rovnako ako majsterka, nezistila prítomnosť žiadneho bezprostredného nebezpečenstva. No bolo vhodné zostať na pozore. Varovanie, že sa nenachádzate na priateľskom mieste. Daine sa tieto komnaty páčili, no nepríjemný pocit jej toto miesto rýchlo znechutil. Ani len sa neobzrela po ostatných izbách. Bez okolkov vykráčala von a na chodbe smerovala k najbližšej mape Aragdie, ktorú zahliadla. ''Potrebujem s tebou niečo prejsť, ale nie tam.'' Vysvetlila svoj náhly odchod a prstom prechádzala po mapke. Potrebovali ste súkromie. Najlepšie miesto, na ktorom je neustály hluk. ''Sem.'' Pichla ukazovákom na jednu z krčiem na palube. Menej nafúkancov a boháčov, lepšia atmosféra. Mohli ste sa zhovárať a nebáť sa, že vás počuje celý zbor špiónov. Majsterka si mapu stiahla na datapad a vykročila chodbou. ''Amberi, na lodi mám aj iné záležitosti.'' Oznámila majsterka náhle. To sa vskutku stávalo pomerne často. Amberi neraz počas úloh zostala sama. Daina jej nakopila prácu a zmizla, vybavujúc ''iné záležitosti.'' Amberi sa nikdy nedozvedela čo za záležitosti to sú, a zároveň vedela, že otázky ohľadne toho majsterka neznáša.
Návrat hore Goto down
http://starwars.wikia.com/wiki/Main_Page
Hysterio
Jedi Padawan
Jedi Padawan
Hysterio


Posts : 111

Príchod z neznáma - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Príchod z neznáma   Príchod z neznáma - Stránka 2 EmptySo december 23, 2017 6:01 pm

Vyzeralo to tak, že nás nikto nechcel sundať. Aspoň nie v nejakej našej blízkosti. To bola dobrá správa. Ani som nestihla niečo povedať a už som vykročila za majsterkou, ktorá vyzerala, že niečo hľadá. Mapu..
Zastavila som sa vedľa nej a sama som sa na ňu zahľadela. 
"Huh?" Otočila som sa k nej, keď už v podstate odchádzala a mňa nechala samú. Myslela tým že mám ísť do baru? Tak.. prečo nie. Len som si sama stiahla mapu do holopadu a zadala som navigáciu, ktorá ma mala nasmerovať do toho podniku. 
"Čas sa trocha zabaviť Ambi hmm?" Mrmlala som si sama pre seba, na čo som v mape začala hľadať nejaký obchod s droidami. Chcela som si droida kúpiť. Nejakého vlastného, osobného, bolo to užitočné a človek sa mal aspoň s kým pokecať.
Návrat hore Goto down
Horox
Administrátor
Horox


Posts : 121
Age : 31

Príchod z neznáma - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Príchod z neznáma   Príchod z neznáma - Stránka 2 EmptyNe december 24, 2017 4:02 pm

Bar sa nenachádzal ďaleko. Na Aragdii nebola núdza o podobné zariadenia. Utopiť v alkohole ste sa mohli na každej druhej chodbe. Bola to predsa jachta a ľudia sa mali neprestajne zabávať, nie zábavu hľadať.
Spoločne ste vošli doň a ku šťastiu o vás nikto ani nezavadil okom. Atmosféra tohto baru - zvaného Pijavica - sa podobala krčmám na Nar Shaddaa. Menej kultivované ako Coruscant, väčšmi uvoľnené a nemorálne. Bar bol skoro plný, no voľné miesto ste predsa len našli. Majsterka mala pravdu. Hluk, hlasy spojené so živou hudbou, znamenal, že len tak tak nepočujete samé seba, nie to ešte cudzie konverzácie. Na pódiu spievala nejaká rodiánka. Amberi si tu na prvý pohľad všimla minimálne zo tridsať odlišných rás. Bar mal dokonca niekoľko poschodí s výhľadmi a balkónmi. Muselo tu byť niekoľko stoviek ľudí.
Zasadli ste za ešte neuprataný stôl, od ktorého zrejme len pred chvíľou niekto odišiel. Po krátkej chvíli si Daina uvedomila, že časník za vami nepríde dobrovoľne. Práce mali nad hlavu. Amberi naznačila aby zostala sedieť a vydala sa hľadať kohokoľvek, kto by vám mohol poskytnúť službu.

No vzápätí ako majsterka odišla a stratila sa z dohľadu, Amberi ktosi poklopkal na pleco. ''Husva vanno? Khemi! Khemi?!'' Stál za ňou nahnevaný... sneevel? Rozhodne rasa, z ktorou sa bolo neradno zahrávať. Nebol sám. Sneevelovi po stranách postávali dvaja zamračení kamaráti. Jeden z nich bol dug.
Návrat hore Goto down
http://starwars.wikia.com/wiki/Main_Page
Hysterio
Jedi Padawan
Jedi Padawan
Hysterio


Posts : 111

Príchod z neznáma - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Príchod z neznáma   Príchod z neznáma - Stránka 2 EmptyNe december 24, 2017 4:12 pm

Nemala som bohužiaľ čas si niečo kúpiť, ale to neznamenalo, že by som sa nezastavila po tom. Predsa len zobrať si nového droida do baru by asi nebol príliš dobrý nápad. Po ceste sme prechádzali pomedzi viac barov, než som kedy videla na jednom mieste. Aj keď, možno pár krát.. Nakoniec sme ale dorazili do baru, nad ktorým viselo farebné logo "Pijavica". "Oo.. toto vyzerá ako pekné miesto na pokec." Poznamenala som sucho, na čo sme vošli a začali sme hľadať nejaké miesto. Musela som uznať, že to tu bolo dosť preplnené a vyzeralo to tak, že tu je aj dobrá atmosféra. Hrozne veľa rôznych rás, živá hudba.. divila som sa, že tu na tejto "princeznej" nejaké takéto miesto existuje. Pôvodne som bola v tom že je len nóbl smotánka. 
Sadla som si na miesto a len som počkala, kým majsterka niečo objedná. Akonáhle však odišla, niekto ma poklepal na rameno a ja som sa otočila ku tej skupinke. S povzdychom som mávla rukou tak, aby som zachytila ich pozornosť. "Chcete odísť z tohto baru." Prehovorila som, pri čom som využila moje spojenie so silou a nasmerovala som na nich jednoduchý psychický trik. Ktorý je u nás Jedi-ov pomerne dosť známy. Či to bude fungovať? To som netušila. Nebola som zas tak skúsená, že by som to rad za radom skúšala na každom jedincovi z každej rasy.
Návrat hore Goto down
Horox
Administrátor
Horox


Posts : 121
Age : 31

Príchod z neznáma - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Príchod z neznáma   Príchod z neznáma - Stránka 2 EmptyNe december 24, 2017 4:35 pm

Sneevel sa na Amberi ešte chvíľu tupo díval a potom zrejme vo svojom jazyku zopakoval čo mu prikázala. ''Vebe okori ef benno.'' Vyhlásil neprítomným pohľadom a pomalým krokom sa vydal na odchod. To isté urobil aj jeho krajan. No Amberi si tu uvarila celkom problém, pretože dug na jej pokus vôbec nereagoval a len nechápavo sledoval tých dvoch. ''Čo robíte, idioti?!'' Zatriasol jedného z nich za plecia, ba aj ho trocha prefackal. ''Čo si s nimi porobila, bosorka?!'' Zaručal dug a ruku položil na blaster ktorý mu visel na opasku. Amberi v ňom cítila hnev zmiešaný zo strachom a vedela, že dug po nej neplánuje vystreliť. Namiesto toho sa rýchlo vytratil. Aj hlupák však vedel, že tieto typy chuligánov podobné urážky nenechajú len tak. Ak nešiel zohnať ďalších kamarátov, tak hľadal majiteľa alebo niekoho vplyvného a bohatého, kto by tento ''útok'' Amberi patrične oplatil.
Návrat hore Goto down
http://starwars.wikia.com/wiki/Main_Page
Hysterio
Jedi Padawan
Jedi Padawan
Hysterio


Posts : 111

Príchod z neznáma - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Príchod z neznáma   Príchod z neznáma - Stránka 2 EmptyNe december 24, 2017 4:44 pm

Pozerala som sa na Duga, na ktorého môj trik nefungoval. 
"Sakra.." Zamrmlala som si popod nos. Trocha som sa prerátala no.. aspoň som sa dozvedela, že na Dugov tieto triky naozaj neplatia. Keď rukou položil na blaster, ani som sa nepohla. Samozrejme som mohla spraviť.. niečo.. čokoľvek. No len by som si tým zavarila a ja som v ňom necítila potrebu stlačiť spúšť. Bál sa.. a bol nahnevaný. Nevystrelí no stále budú problémy. Len som ho sledovala, kým sa nevytratil z davu a trocha sklesnuto som si znova sadla na stoličku. 
"Majsterka ma zabije.." Pomyslela som si, hľadajúc si výhovorku, keď sa niečo hrozne zomelie. Ale čo. Nemali byť nepríjemný.. v podstate som ich len "poprosila", aby odišli.. asi? Rukou som si chytila hlavu a len som si začala masírovať spánok.
Návrat hore Goto down
Horox
Administrátor
Horox


Posts : 121
Age : 31

Príchod z neznáma - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Príchod z neznáma   Príchod z neznáma - Stránka 2 EmptyNe december 24, 2017 5:30 pm

Daina sa čoskoro vrátila. Na stole bol stále bordel a drinky patriace tým trom vrátane jedného datapadu, na ktorom boli otvorené stránky HoloNetu. Počas tej nepríjemnej situácie naňho museli zabudnúť. Majsterka pred Amberi postavila pohár alkoholu. ''Corellianská whisky.'' Pokrčila plecami dúfajúc že niečo podobné Amberi chcela. Nič si nevypýtala, ale bolo neslušné tu sedieť bez pitia. Majsterka v ruke držala pohár ktorého obsah bol zelený a parilo sa z neho; nebolo to možné identifikovať. ''Stalo sa niečo?'' Pousmiala sa Daina a rukou odsunula množstvo pohárov kamsi na bok. Jej majsterka nebola hlúpa; obavy a iné emócie dokázala z Amberi vyčítať v priebehu sekúnd.


Naposledy upravil Horox dňa Po december 25, 2017 1:19 pm, celkom upravené 1 krát.
Návrat hore Goto down
http://starwars.wikia.com/wiki/Main_Page
Hysterio
Jedi Padawan
Jedi Padawan
Hysterio


Posts : 111

Príchod z neznáma - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Príchod z neznáma   Príchod z neznáma - Stránka 2 EmptyNe december 24, 2017 8:56 pm

Pozrela som sa na pohár, ktorý mi ponúkala majsterka. Vďačne som ho prijala a v momente som do seba obrátila niekoľko dúškov.
"Whuaah.." Pokrčila sa mi tvár a len som sa sama tak slabo usmiala. Toto som presne potrebovala. Teda nie že by som bola nejaký alkoholik.. ale stále. Niečo na uvoľnenie a povzbudenie.
"Miestny..." Vyšlo z mojich úst a len som sa na majsterku ospravedlňujúco pozrela. 
"...asi nám za chvíľku začnú robiť dusno." Dodala som, po čom som si znova odpila. Naozaj.. v podstate sa dalo len čakať kedy tie problémy nastanú.
"Kto by bol povedal, že sila nefunguje na Dug-ov." Vedela si spojiť dve a dve.. proste som to fakt pokašlala.
Návrat hore Goto down
Horox
Administrátor
Horox


Posts : 121
Age : 31

Príchod z neznáma - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Príchod z neznáma   Príchod z neznáma - Stránka 2 EmptyPo december 25, 2017 1:24 pm

Pohľad majsterky po odpovedi Amberi rýchlo potemnel. Jej úsmev dlho nevydržal a Amberi vedela, že je v obrovských problémoch. Daina chcela začať hovoriť, no ku šťastiu (?) vás prerušili ďalší nespokojní návštevníci Pijavice. Tentoraz bolo jasné, že ich neodohnáte jednoduchým trikom. Dug ku stolu doviedol akéhosi zabraka, s celkom vážnym výrazom na tvári, vrátane šiestich ''vyhadzovačov.'' Obkolesili stôl, ruky na zbraniach a ich šéf vystúpil vopred. ''Počujem, že tu máme nejaký problém.'' Začal hovoriť zabrak a obe si vás pozorne obzrel. Majsterka nahodila kyslý úsmev. ''Čože?'' Nechápavo odvrkla. Hrať sa na hlupáka bola občas dobrá taktika. Nefungovala vždy, no situáciu ste nechceli eskalovať. Dug prstom pichol do Amberi a pozornosť zabraka sa obrátila na ňu. ''Tento pán tvrdí, že ste jemu a jeho spoločníkom obsadili miesto a potom ste im mágiou poplietla hlavu.'' Zamračil sa a trpezlivo vyčkával na odpoveď, ktorá by všetko vyjasnila. Daina chcela prehovoriť a dostať vás z tejto šlamastiky, no šéf ju rýchlym mávnutím ruky zastavil. Zaujímalo ho len čo na svoju obranu povie Amberi.
Návrat hore Goto down
http://starwars.wikia.com/wiki/Main_Page
Hysterio
Jedi Padawan
Jedi Padawan
Hysterio


Posts : 111

Príchod z neznáma - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Príchod z neznáma   Príchod z neznáma - Stránka 2 EmptyPo december 25, 2017 8:20 pm

Ospravedlňujúc som sa na ňu pousmiala. Určite som nebola jediná, ktorá prepočítala schopnosti, ktoré Sila môže mať na určité rasy. Mala som byť viac opatrná. Vyzeralo to tak, že ma chce pokarhať, alebo niečo začať hovoriť, no vyrušilo nás ostatné osadenstvo. Pozrela som sa na novo príchodzích ktorých.. no bolo ich veľa. vyhadzovači, Dug, zabrak.. kopec zbraní. Tak nejak som chcela ostať ticho a nechať to na majsterku, no nevyzeralo to tak, že sa z toho nechám dostať. S povzdychom som sa postavila a pozrela som sa Zabrakovi do očí. Následne som sa len hlboko uklonila. 
"V skutku je to tak, ako ten pán hovorí. Vyzerali zastrašujúco a tak som sa pokúsila situáciu vyriešiť nekonfliktnou cestou. Ospravedlňujem sa." Zodvihla som pohľad späť k Zabrakovi a na malú chvíľku som ho venovala Dug-ovi. Nepotrebovala som použiť silu na to, aby som vyzerala.. minimálne nepríjemne. No bol to len krátky zľahka podráždený pohľad. Znova som sa otočila k Zabrakovi a očakávala som, ako to budú chcieť vyriešiť ďalej.
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Príchod z neznáma - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Príchod z neznáma   Príchod z neznáma - Stránka 2 Empty

Návrat hore Goto down
 
Príchod z neznáma
Návrat hore 
Strana 2 z 16Choď na stránku : Previous  1, 2, 3 ... 9 ... 16  Next

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Star Wars: Tides of Force :: Fórum :: Kôš-
Prejdi na: