Star Wars: Tides of Force
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
DomovLatest imagesHľadaťRegistráciaPrihlásenie

 

 Príchod z neznáma

Goto down 
2 posters
Choď na stránku : Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 11 ... 16  Next
AutorSpráva
Horox
Administrátor
Horox


Posts : 121
Age : 31

Príchod z neznáma - Stránka 6 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Príchod z neznáma   Príchod z neznáma - Stránka 6 EmptySt január 10, 2018 8:25 pm

K tejto "akčnej" verzii plánu by Xen preskočil okamžite, no nechcel nahnevať Dainu. Diplomacia mu išla lepšie ako Amberi, no stále... poznal hnev majsterky a dobre vedel že ani zo svojimi mimoriadnymi schopnosťami by ju nezastavil. Prečo riskovať neradosť u niekoho kto ovláda Silu a ešte na takej úrovni? Ak by bola pravý Jedi, Xen by ju bral ako vtip. No ona sa neobávala ju použiť na... nemravné veci. Mal nepríjemné tušenie sa že Amberi jeho plán odmietne, no nesklamala ho. Vopred už plánoval únikovú cestu - ak by sa predsa len jeho nápad zosral, nechcel dať Daine ani šancu dobehnúť ho. A Amberi to prežije. Možno. "Výborne, na to som čakal! Zavolám svojich chlapov." Rozžiarila sa jeho tvár a cez drobnú vysielačku v rukáve čosi zašepkal do mikrofónu. Za krátko sa objavili... a na obrovské prekvapenie, ich kapitán bol dug, ktorého sa pokúsila ovplyvniť v kantíne. Po jeho kamarátoch nebolo ani stopy. Dugovi sa pri pohľade na Amberi rozšírili oči. "No poser ma, to je ona! Xen, táto fľandra omámila bratov Kehutov. Ešte doteraz vracajú na záchode!" Ukazoval na ňu divoko prstom. Amberi nikdy nepočula že by tá schopnosť niekomu spôsobila žalúdočné ťažkosti. Naozaj ich to muselo vážne zasiahnuť... Xen sa neisto obzrel na Amberi, absolútne stratený. Netušil o čo sa jedná a prečo sa vôbec tieto dve osoby poznali. Vyšlo z neho len zmätené: "Čože?"
Návrat hore Goto down
http://starwars.wikia.com/wiki/Main_Page
Hysterio
Jedi Padawan
Jedi Padawan
Hysterio


Posts : 111

Príchod z neznáma - Stránka 6 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Príchod z neznáma   Príchod z neznáma - Stránka 6 EmptySt január 10, 2018 10:21 pm

"Oh.. dobre že som si nebrala môj meč... daj mi nejaký blaster.. určite ich tu máš zo desať no ták.." Popohnala som ho. Neľutovala som, že som si nezobrala meč. Vlastne mi to bolo celkom jedno. S ním to bolo fajn ale.. jedi a robiť bordel, nemala by som moc dobrú reputáciu. Ako som poznala Xena, nebude to nič.. úchvatné. No v tom povedal že zavolá chlapcov a ja.. no už som poznala čo za chlapcov by mohol myslieť. Aj keď nie konkrétne, kasta sa nezaprie. A keď prišli.. vyvalila som oči na Duga rovnako tak, ako on na mňa. Taktiež som na neho ukázala prstom. "To je ten týpek ktorého sme stretli v kantíne!" Rozžiarila sa mi tvár. Až sa mohol Xen diviť, pre čo s niekým ako ja Rád vôbec stráca čas. Až po tom som pochopila, že to možno nie je dôvod na oslavu. "Ah..aha.." Poškrabala som sa vo vlasoch. 
"Prepáč!" Mávla som nad tým rukou a z mojej strany to už bolo za mnou. tak to u chlapov chodievalo nie ? Proste mávli rukou a všetko odpustené.
Návrat hore Goto down
Horox
Administrátor
Horox


Posts : 121
Age : 31

Príchod z neznáma - Stránka 6 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Príchod z neznáma   Príchod z neznáma - Stránka 6 EmptyŠt január 11, 2018 11:04 pm

Dug so Xenom prehodil pár slov v jazyku, ktorému nerozumela a zdalo sa že ho tá krátka diskusia upokojila. Xen musel vysvetliť že Amberi je spojencom a že v kantíne došlo k nedorozumeniu. Na zbytočnú drámu ste teraz rozhodne nemali čas. Dug sa netváril príliš spokojne, no nemal na výber. Napokon však smerom k Amberi natiahol ruku a týmto gestom sa pokúsil o oficiálny zmier. "A teraz sa môžeme dostať k veci. Za mnou!" Pokrútil Xen očami a vybral sa k východu zo sály. Fakt, že Amberi tých dvoch hlupákov ovplyvnila, mu prišiel skôr zábavný ako vážny. S pobaveným úsmevom prechádzal pomedzi dav ľudí až ste sa dostali preč z bálu a ďalej na miesto, kde nebolo toľko zvedavých očí. "Celbo, podarilo sa?" Smeroval Xen otázku na duga, ktorého meno konečne Amberi zistila. Zrejme ste mali spolupracovať, tak sa to hodilo. "Mám asi tri komnaty. Veľký potenciál, naozaj. No musíme ich odsledovať osobne." Prezradil Celbo pričom Amberi nevedela o čom presne hovoria, no vysvetlenia sa jej rýchlo dostalo. "Amb, vystopovali sme súkromné komnaty kde sa stretávajú... dôležití ľudia. V tejto chvíli, počas bálu, sú všetky obsadené a prebiehajú v nich, povedzme citlivé diskusie. Obchodné dohody, tajné informácie. Do niektorých sa pozrieme." Hovoril Xen no potom konečne prišiel na rad spôsob akým sa môže Amberi zapojiť a pomôcť. "Na Aragdii sú veľké ventilačné rúry...  problém je, že interne detekujú akúkoľvek techniku. Roboty, odpočúvacie zariadenia a iné srandy sú mimo hru. Vieš kam týmto smerujem." Pousmial sa previnilo Xen, dúfajúc že Amberi nezhodnotí plán ako tragicky zlý, so šancou skončiť naozaj tragicky. Zároveň si uvedomila, že všetci traja ste viacmenej... drobní. Perfektná skupina na takúto hlúposť.


Naposledy upravil Horox dňa Pi január 12, 2018 1:13 pm, celkom upravené 1 krát.
Návrat hore Goto down
http://starwars.wikia.com/wiki/Main_Page
Hysterio
Jedi Padawan
Jedi Padawan
Hysterio


Posts : 111

Príchod z neznáma - Stránka 6 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Príchod z neznáma   Príchod z neznáma - Stránka 6 EmptyPi január 12, 2018 12:01 am

Musela som sa pousmiať. Prijala som jeho ruku. Ako sa hovorí, vrana k vrane sadá a niečo mi hovorilo, že mám s týmto týpkom čo to spoločného.  Stále som sa divila pre čo ma rád toleroval.. vážne, asi vie majsterka dobre klamať a asi aj pre to ma drží od rádu pomerne ďalej..
Následne som sa len tvárila.. no milo.. a nasledovala som Xena a Celba. Mali naozaj vtipné mená, nemohla som si pomôcť. 
"Oh.. presne viem na čo narážaš.. a naozaj sa mi to páči viac než hrať niekoho.. o kom hovno viem." Vyhlásila som a len som poukázala na seba. "Podelíme sa o info. Len ma nasmeruj a ja sa tam prevlečiem." Bola som pevne rozhodnutá. Mohlo sa to hrozne pokaziť ale.. všetko bezpečné bola nuda.. a nuda nebola dobrá. Konečne som zas bola vo svojom živle.
Návrat hore Goto down
Horox
Administrátor
Horox


Posts : 121
Age : 31

Príchod z neznáma - Stránka 6 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Príchod z neznáma   Príchod z neznáma - Stránka 6 EmptyPi január 12, 2018 1:36 pm

Obaja sa slovami Amberi potešili. Naozaj sa nesprávala ako padawanka. Niežeby sa vyznali do pravidiel Rádu a podobne, no niečo im hovorilo, že s takýmito nebezpečnými nápadmi by bežný Jedi nesúhlasil bez jediného zaváhania. "Ak zistíme niečo pikantné, Daina bude rada. Len jej prosím nehovor odkiaľ si to skutočne zobrala." Varoval ju Xen a myslel to celkom vážne. Daina bude nahnevaná či táto akcia vyjde alebo nie. Neznášala keď niekto nerešpektoval jej slovo a jej príkazy. Pochopiteľné vzhľadom na jej minulosť, o ktorej nikdy nehovorila. No Xen vedel. A vedel, že obávať sa Dainy je veľmi rozumné. Amberi možno mala nejakú imunitu, no Xen sa mohol oháňať len ich priateľstvom... a to ho nemuselo vždy zachrániť.

Celbo vám pokynul aby ste ho nasledovali. Pred vchodom do údržbárskej zóny dug vytiahol falošnú vstupnú kartu a vložil ju do dverného panelu. Spoločne s tým vyťukal dlhé heslo a... dvere sa otvorili. "Dobrá práca, Cel." Pousmial sa Xen a jeho pochvala skoro duga rozplynula. Očividne ho obdivoval a žiadnu šancu zaujať slávneho lovca nepremrhal. Samozrejme, ak by nebol schopný, Xen by ho nikdy nevybral na takéto dôležité úlohy. "Údržbárske roboty tu vchádzajú do ventilácie." Ukázal Celbo na druhú stranu rozľahlej miestnosti. Nachádzali sa tam vysoké police zo stovkami robotov, malých i veľkých, ku šťastiu neaktívnych. Desiatky robotov vnútri pobehovali a vykonávali svoju prácu. Zdalo sa že údržba na Aragdii je úplne automatizovaná. Na okolo ani živej osoby... až ste zatočili za roh a pred vás sa postavil droid, ktorý nahodil veľmi spýtavý výraz (to ste nemohli vidieť, no bolo to celkom jasné). Vedeli ste že tu nemáte čo robiť a rovnako to vedel aj tento droid-kontrolór. Dug vám gestom zakázal robiť čokoľvek unáhlené. "Kontrola! Droid, hlásenie. Všetko podľa predpisov?" Nahodil Celbo autoritatívny hlas a priblížil sa k droidovi. Vyzeralo že v pláne počítal so všetkým. "Kód?" Ozval sa droid. Celbo zaváhal. Tak, možno to nepremyslel úplne do konca... Xen len otrávene pokrútil hlavou.
Návrat hore Goto down
http://starwars.wikia.com/wiki/Main_Page
Hysterio
Jedi Padawan
Jedi Padawan
Hysterio


Posts : 111

Príchod z neznáma - Stránka 6 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Príchod z neznáma   Príchod z neznáma - Stránka 6 EmptyPi január 12, 2018 6:04 pm

"Skúšal si niekedy klamať mojej majsterke?" Spýtala som sa ho s trocha tupým výrazom. "Yep.. ja som to skúšala.. a nikdy to nedopadlo dobre... ehm.. ehm." Odkašľala som si. Nemalo cenu. Majsterka vedela že táto misia dopadne katastrofálne.. no stále som mohla povedať len čiastočnú pravdu. Keď jej poviem že som v podstate len niečo pochytila tak.. to bude pravda.. čiastočná.

Vyrazili sme teda ďalej, až sme prišli k prvej prekážke. Dvere.. dvere, ktoré sa podarilo Cel-ovi otvoriť. Keď ho Xen pochválil, takmer sa roztopil a ja som sa na Xena spýtavo pozrela. Naozaj bol taká horúca strela? Mne prišiel celkom normálny. Keď sme vstúpili dovnútra, nastala celkom impozantná .. scenéria. Stovky robotov, našťastie deaktivovaných vo väčšine prípadov. No stačil len jeden a.. práve ten sa nám postavil do cesty. Velenia sa znova ujal Cel.. bezúspešne. Ruky som si založila za chrbát a pozrela som sa trocha bokom.. hľadala som niečo až.. hľa!
Sústredila som sa na jedného z neaktívnych robotov, ktorý bol zasunutý do políc nad nami. Teda bolo ich tam veľa, ale mne stačil jeden. Vlastne som ho chcela pomocou Sily presunúť vysoko ponad kontrolóra a po tom mu ho zhodiť na hlavu.
Návrat hore Goto down
Horox
Administrátor
Horox


Posts : 121
Age : 31

Príchod z neznáma - Stránka 6 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Príchod z neznáma   Príchod z neznáma - Stránka 6 EmptyNe december 16, 2018 5:31 pm

Amberi sa tento pokus o záchranu celej vašej akcie našťastie vydaril. Po krátkom sústredení sa deaktivovaný droid - pomerne ťažký - presunul rovno nad hlavu kontrolóra, kde si ho obaja spoločníci Amberi všimli. Xen sa len pousmial, a Celbo vyvalil oči. Zrejme nemal príliš veľa skúseností s používateľmi Sily, no podľa jeho reakcie v Pijavici to nebola novinka. Možno ho ani nenapadlo že táto padawanka dokáže takéto veci. Možno ani netušil čo Jedi dokáže. Teda okrem "mágie." Droid s obrovským rachotom spadol na kontrolóra, ktorého hlava sa nenávratne zdeformovala a preliačila, a jeho oči - kontrolky na tvári - s blikaním pomaly umreli. Mohli ste dúfať, že tento hluk nezavolá ďalších droidov.
"Dobré myslenie. Narozdiel od..." Poznamenal Xen, gániac na duga, ktorý len ospravedlňujúco pokrčil plecami.
"Ale vyriešilo sa to samo, viď?" Ukázal na zničeného kontrolóra na zemi, pričom sa pohľadom vyhýbal Amberi. Bez jej rýchlej reakcie by sa vám podarilo spustiť celopalubný poplach, a o pár momentov by ste utekali pred armádou strážnych droidov. Ako by na to asi zareagovala majsterka?

Potichu ste sa zakradli k odľahlej stene skladu, a Celbo ukázal na strop - nachádzal sa tam drobný vstup do šachty. Pre vznášajúce sa droidy jednoduché, no pre vás... o niečo komplikovanejšie. Šachta bola navyše pevne zatvorená.
"Pri vstupe do šachty je skener, ktorý ju otvorí len pre registrované droidy. A..." Začal hovoriť Celbo, no Xen ho rýchlo prerušil.
"Viem že máš plán, ale vtedy sme nepočítali so slečnou Amberi." Prehovoril so širokým úsmevom, a naznačil na vysoké police, plné údržbarských droidov. Pre Amberi by nemal byť problém Silou preniesť droida ku skeneru, čo by vám otvorilo šachtu. Ak Celbo zas na niečo nezabudol.
Návrat hore Goto down
http://starwars.wikia.com/wiki/Main_Page
Hysterio
Jedi Padawan
Jedi Padawan
Hysterio


Posts : 111

Príchod z neznáma - Stránka 6 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Príchod z neznáma   Príchod z neznáma - Stránka 6 EmptyNe december 16, 2018 5:51 pm

Ono to vyšlo. "Haha!" Pridusene som sa zasmiala. Zakryla som si rukou ústa a Xenovi som naznačila palec, zodvihnutý hore. Radšej som im ani nehovorila, že bol tento úkon celkom.. no nie práve náhodný, ale že ma práve osvietila šťastena. Predsa len ja a nejaké precízne ovládanie sily, to sa zatiaľ nekonalo.

Preplížili sme sa ďalej, opatrne bez toho, aby nás znova niečo takéto prekvapilo. Videla som strop, vypočula som si Celbove slová a na tie Xenove som len rázne a odmietavo kývla hlavou. 
"Nie nie nie počkaj, to že sa mi to podarilo pred tým, je náhoda... vieš aká v tom som. Skôr by som s tým droidom spravila do toho vstupu dieru. Nechajme pracovať Celba." Kývla som hlavou smerom k dugovi. Nemala som problém si priznať, že moja kontrola nad silou nebola práve .. najlepšia. Vlastne som v tých veciach zväčša dosť pohorela. Možno aj pre to kamaráti Celba grcali na toaletách, pretože som ich ani nie tak ovplyvnila, ako skôr .. zdecimovala.
Návrat hore Goto down
Horox
Administrátor
Horox


Posts : 121
Age : 31

Príchod z neznáma - Stránka 6 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Príchod z neznáma   Príchod z neznáma - Stránka 6 EmptyNe december 16, 2018 6:24 pm

Všetky Xenove sny sa akoby slovami Amberi vyparili; jeho sklamanie bolo razom hmatateľné. Pred Celbom teraz nemohol zamachrovať, že pozná mocného Jedia, skutočného Mága (v očiach duga).
"Náhoda?" Spýtal sa prekvapene a jednou z rúk si škrabal bradu. S používateľmi Sily pracoval len raz za čas, ale to neznamenalo že rozumel praktickej stránke Sily. Vysvetlenie na blasteroch by mu padlo lepšie; v tých sa aspoň vyznal. Namiesto ostreľovačky jej ovládanie Sily predstavovalo iónový kanón, tak to zrejme myslí. Ale teraz nechcel zdržovať. "Fajn. Celbo, pusti sa do toho." Pichol doň dlhým prstom a dug sa rozžiaril. Mohol sa znova preukázať Xenovi. No pravda, zároveň sa tešil aj na ďalšiu ukážku tejto mágie. Bez slova začal pracovať. Z batohu vytiahol akýsi ovládač. Najprv ním potriasol, pričom dug potichu nadával, potom ho párkrát uderil rukou, až sa zariadenie rozsvietilo. Za krátko sa jeden z neaktívnych droidov rozžiaril, a s hlasitým pípaním vyletel z poličky. Bol celkom zahrabaný, a z výšky na zem spadlo niekoľko plechov. Celbovi sa nejakým spôsobom podarilo spraviť väčší rozruch ako Amberi. Tentoraz zanadával hlasito. Droid sa opito blížil ku skeneru, a po troch preletoch sa Celbovi konečne podarilo ho zastaviť na správnom mieste.
"Vidíte, jednoduché." Usmial sa a zotrel si pot z čela. Vtom sa kontrolka na skeneri rozžiarila na červeno, a celým skladom sa rozľahlo pípanie. Poklop sa neotváral.
"Čo sa zas posralo?" Otočil sa Xen na duga otrávene. Celbo divoko ťukal do ovládača.
"Nie, nie, nie... shakali! Zlé číslo. Akože zlé číslo? Denná rotácia?! Shaka! Táto zasraná jachta má lepšiu bezpečnosť ako Centrálna banka na Malasteri!" Panikáril Celbo a ovládač zhodil na zem. "Kontrola na ceste!"
Dvere na vzdialenej strane skladu sa razom otvorili a dnu vstúpili traja členovia bezpečnosti. Cez množstvo poličiek, droidov a zariadení v sklade vás ešte nemohli vidieť, ale pomalým krokom sa vydali smerom ku vám, ku skeneru, ktorý stále pípal na poplach. Boli na pozore, ruky položené na svojich blasteroch. Xen zareagoval rýchlo, Amberi hodil do ruky drobný blaster (ktorý by sa popravde zmestil aj do jeho obleku) a popohnal vás ukryť sa. S tým nebol problém, v tomto labyrinte ste mali desiatky možností na dobrú hru schovávačky.
Návrat hore Goto down
http://starwars.wikia.com/wiki/Main_Page
Hysterio
Jedi Padawan
Jedi Padawan
Hysterio


Posts : 111

Príchod z neznáma - Stránka 6 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Príchod z neznáma   Príchod z neznáma - Stránka 6 EmptyNe december 16, 2018 6:41 pm

"No nie náhoda ale, som rada, že ten padajúci droid nevybuchol či čo." odreptala som mu na vysvetlenie a netrpezlivo som prstúpila z nohy na nohu. Už som sa nemohla dočkať, kedy budeme mať túto misiu za sebou. Naozaj... majsterka si zo mňa spravila pekný deň. Musela vedeiť, že to je pre mňa jedna z tých najhorších možných úloh. Špionáž tschh..
No spočiatku to vyzeralo zle. Moja predtucha sa samozrejme naplnila a keď Celb začal nadávať, tak trocha som začala ľutovať, že som u seba nemala meč. Schytila som do rúk blaster, ktorý po mne hodil Xen a sama som sa rozbehla schovať za nejakú krabicu, alebo nefunkčného droida. Bludisko to tu bolo pekné. 
"Chcela som blaster.. nie detskú hračku.." Mrmlala som si popod nos, no dostatočne potichu na to, aby som to počula len ja. Priložila som prst na spúšť. Príliš som sa nerozhliadala. Skôr som sa prítomnosť ostatných snažila vycítiť pomocou Sily.
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Príchod z neznáma - Stránka 6 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Príchod z neznáma   Príchod z neznáma - Stránka 6 Empty

Návrat hore Goto down
 
Príchod z neznáma
Návrat hore 
Strana 6 z 16Choď na stránku : Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 11 ... 16  Next

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Star Wars: Tides of Force :: Fórum :: Kôš-
Prejdi na: