Star Wars: Tides of Force
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
DomovLatest imagesHľadaťRegistráciaPrihlásenie

 

 Príchod z neznáma

Goto down 
2 posters
Choď na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 10 ... 16  Next
AutorSpráva
Horox
Administrátor
Horox


Posts : 121
Age : 31

Príchod z neznáma - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Príchod z neznáma   Príchod z neznáma - Stránka 5 EmptyŠt január 04, 2018 8:12 am

Dostať sa do ''vnútornej konverzácie'' vplyvných ľudí bolo jednoduché pre im podobné typy, no Amberi sama o sebe nemala šancu na niekoho zapôsobiť. Ak by si aj o sebe vymyslela príbeh, málokto by jej uveril. Vedela vôbec dobre klamať? Xen o tom vážne pochyboval, faloš nikdy nebola výrazná schopnosť Jediov. ''Myslím že ti môžem pomôcť. Moje slová majú váhu. Ak ťa osobne predstavím, uveria čomukoľvek.'' Navrhol Xen svoj plán ktorý mal potenciál fungovať v tejto situácii najlepšie. Nepovedal jej síce akým spôsobom ju predstaví a čo si o nej vymyslí, no záležalo na tom? Stačilo ak Amberi dobre zahrá svoju rolu. Xen sa rozhliadol a ukázal na skupinu zámožných neimoidiánov. Traja stáli v skupinke a o čomsi diskutovali, ich rozhovor doprovodený divokou gestikuláciou. ''Obchodné klany." Pomenoval ich Xen a bez ďaľšieho vysvetlenia sa k nim pustil. Amberi ho očividne mala nasledovať, aj keď jej Xen vysvetlil o svojom pláne menej ako majsterka samotná.
Návrat hore Goto down
http://starwars.wikia.com/wiki/Main_Page
Hysterio
Jedi Padawan
Jedi Padawan
Hysterio


Posts : 111

Príchod z neznáma - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Príchod z neznáma   Príchod z neznáma - Stránka 5 EmptyŠt január 04, 2018 11:57 am

Tvoje slová možno.. prebehlo mi hlavou. K ničomu by to ale nebolo, keby že sa jeho slová zmiešajú s mojou neschopnosťou. Ja som nevedela ako sa správajú bohatý ľudia.. navyše som nevedela klamať takmer vôbec. Už teraz som vyzerala celkom strhnuto, aj keď môj pokus o uvoľnenie bol zjavný.. stále to bolo cez silu. Rukou som si na chvíľku zakryla tvár. Chcela som odtiaľto odísť a niekde v kúte sa rozplakať. 
"Okej.. môžme ísť na to.." šepla som. Naozaj sme na to ísť nemohli, ale tak čo. Čo sa môže tak hrozne posrať? Tak nejak som sa zmierila s tým, že budem musieť improvizovať. Bolo zjavné že vrana k vrane sadá a Xen bol v tomto úplne rovnaký, ako moja majsterka. Proste "chytíš a robíš" typ zadávania misie. Ako som to neznášala..
Návrat hore Goto down
Horox
Administrátor
Horox


Posts : 121
Age : 31

Príchod z neznáma - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Príchod z neznáma   Príchod z neznáma - Stránka 5 EmptyŠt január 04, 2018 11:48 pm

Xen mal s podobnou spoločnosťou dobré skúsenosti, a aj napriek tomu že sa tu necítil ako doma, reč tela dokázal rozpoznať pomerne jednoducho. A súčasná reč Amberi ho vôbec netešila. Stále sa nedokázala uvoľniť, a Xen sa jej popravde nedivil. No aj on sám vedel že odporovať majsterke a zdržovať úlohy, ktoré zadala, nebol najlepší nápad. Cestou ku neimoidiáncom sa zastavil a nahlas si povzdychol. "Pozri, musíš sledovať ich náladu. Ak sú nasraní, nasraná si aj ty. Ak sú veselí, veseľ sa. Chceme si ich získať na našu stranu. Nie je to zložité, naozaj!" Vysvetlil v krátkosti Xen a čosi sa z toho dalo vyčítať, no rýchla lekcia sa nedokázala rovnať niekoľkoročnej praxi. "Amb, ja viem čo robím. Mám to pod kontrolou." Pousmial sa Xen a znova vykročil k predstaviteľom obchodných klanov. Podobné hlášky boli u Xena bežné, a situácie ktoré ''mal pod kontrolou" sa nie vždy vyvíjali podľa jeho predstáv. Ale Amberi zároveň vedela, že Xen je schopný a vo svojom odbore naozaj úžasný.
Návrat hore Goto down
http://starwars.wikia.com/wiki/Main_Page
Hysterio
Jedi Padawan
Jedi Padawan
Hysterio


Posts : 111

Príchod z neznáma - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Príchod z neznáma   Príchod z neznáma - Stránka 5 EmptyPi január 05, 2018 1:37 am

"Yep.." odvetila som sucho. Mohla som byť naštvaná keď boli naštvaný, to mi pôjde.. ale ak sa ma spýtajú na názor ohľadom nejakých ich vecí, asi sa psychicky zrútim. Ale.. musela som spraviť to, čo som musela spraviť.. a ak mi sila do ucha nenašepká základy ekonómie a manažmentu, tak môže byť Xen ktovieaký básnik a prd to pomôźe. 
"Dobre, verím ti." Venovala som mu jeden suchý pohľa, na čo som vystrúhala ľahký úsmev a začala som znova kráčať kúsok za Xenom. V najhoršom prípade.. ich všetkých drbnem do zeme silou a zdrhnem. 
Návrat hore Goto down
Horox
Administrátor
Horox


Posts : 121
Age : 31

Príchod z neznáma - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Príchod z neznáma   Príchod z neznáma - Stránka 5 EmptyPi január 05, 2018 10:14 am

Amberi musela uznať že Xen sa s touto prácou nehral. Pomedzi neimoidiáncov vošiel celkom rezko a doslova si medzi nimi vybojoval miesto. Spočiatku naň len nechápavo hľadeli, no jeho príjemný úsmev ich upokojil. A za krátko sa zdalo že ho aj spoznali. "Zdravím, dobrí páni." Pozdravil sa úctivo Xen. "Teší ma, pán Argano. Takto... zoči voči sa nevídame často." Obchodník vyčaroval jemný úklon a z jeho slov bolo jasné, že služby nájomných lovcov využíva pomerne často. Objednávatelia sa málokedy stretávali s lovcami osobne. Neimoidián si však všimol Xenovu spoločnosť a spýtavo sa obzrel na Amberi. "Ach, ospravedlňte ma. Predstavujem vám dcéru váženého Abaka Duronga, Avaniu. Za neprítomnosti otca má na starosti celé jeho impérium." Informoval obchodníkov Xen o falošnom pôvode Amberi pričom sa tváril celkom vážne a obdivne, akoby šlo o naozaj niekoho dôležitého. Amberi sa necítila dôležito a rozhodne nemala tušenia kto vôbec Abak Durong je. Mal skutočne dcéru menom Avania? Alebo si to Xen len vymyslel? Celkom jasne šlo o významného, vplyvného a bohatého obchodníka. "Milá Avania, veľmi rád Vás poznávam." Usmial sa hovorca neimoidiánskej skupiny a podal jej ruku na zvítanie. "Váš otec Vám musí naozaj veriť. Riadiť Gollanské podniky v takom veku, skutočne ohromné. Ako to zvládate?"
Návrat hore Goto down
http://starwars.wikia.com/wiki/Main_Page
Hysterio
Jedi Padawan
Jedi Padawan
Hysterio


Posts : 111

Príchod z neznáma - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Príchod z neznáma   Príchod z neznáma - Stránka 5 EmptyPi január 05, 2018 9:38 pm

Kto je k*rva Argano ?.. bola prvá myšlienka, ktorá ma napadla keď začali hovoriť.. a kto je k*rva Abaka Durong ?.. zľahka som sa usmiala na Nelmoidiána, snažiac sa tváriť trocha unudene. Predsa len som mala byť nejaký top dačo, takéto veci boli určite pod moju úroveň. Následne prišlo vítanie a ku mne bola vystrčená ruka, ktorú som mala chuť useknúť mojim mečom, ktorý som však našťastie u seba nemala. Bola som sakra dáma a on mi podával ruku na potrasenie? To snáď nie. "Aj ja vás ... " Nedopovedala som, keďže sa mi nepredstavil a ja som proste nevedela o koho išlo. Ak mi to aj Xen povedal, nepamätala som si to.. no nemyslela som, že mi to hovoril.. či? Ruku som neprijala, skôr som ja podala ruku jemu, aj keď nie na potrasenie no, na omnoho nežnejśie gesto.
"Oh nenechajte sa oklamať tuto mojim priateľom. Zveličuje." Usmiala som sa, neodpovedajúc mu na otázku.
Návrat hore Goto down
Horox
Administrátor
Horox


Posts : 121
Age : 31

Príchod z neznáma - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Príchod z neznáma   Príchod z neznáma - Stránka 5 EmptySo január 06, 2018 11:48 am

Z jej poznámky zrejme usúdil, že Avania má pri riadení pomoc celého zboru poradcov a profesionálov, bez ktorých sa žiadny šéf nezaobišiel. A otázne bolo či skutočným zástupcom nie je niekto iný. No neimoidián, ktorý sa nepredstavil (usudzoval že ho Amberi pozná, lebo ho pozná každý), nechcel spochybňovať schopnosti člena takej vplyvnej rodiny. "Som si istý že viete čo robíte. Inak by vám pán Durong nezveril svoj podnik." Slušne odvetil pričom už sa to nedalo s ešte väčšou falošnou úctivosťou. Amberi mala dojem, že okrem úsmevov aj každé jedno slovo je vypočítavé a neúprimné. "Aj vám, vážená Avania, musia robiť starosti najnovšie pohyby na trhu. Vy v Gollane ste to museli isto pocítiť. Ja a ostatné klany ešte uvažujeme aký postup v rámci tejto situácie zaujmeme. Čo si myslíte?" Spýtal sa zvedavo obchodník. Amberi nemala tušenia o čom hovorí, no Xen spomínal že to má pod kontrolou. Musel ju zachrániť. "Najnovšie pohyby? Myslíte...?" Pýtal sa Xen čo znamenalo že ani on nechyruje o čom neimoidián hovorí. Problém, veľký problém... "No predsa ten nález! Nález storočia!" Zrúkol muž, tentoraz bez akejkoľvek faloše, ale naopak, s úprimným nadšením. Xenova otázka akoby ho mierne urazila - ako nemohol o tomto obrovskom a dôležitom náleze vedieť? "Ach, áno, áno." Rozžiarila sa Xenova tvár, no Amberi videla, že stále nemá poňatia o čom je reč. Neimoidián sa znova obrátil na Amberi, jeho otázka stále visiac vo vzduchu.
Návrat hore Goto down
http://starwars.wikia.com/wiki/Main_Page
Hysterio
Jedi Padawan
Jedi Padawan
Hysterio


Posts : 111

Príchod z neznáma - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Príchod z neznáma   Príchod z neznáma - Stránka 5 EmptySo január 06, 2018 8:45 pm

Bola som úprimne úplne mimo. Len som sa zľahka uškrnula na jeho poznámku a bolo vidieť, čo si o tom sama myslím. Tu som to ani nemuela hrať, keďže som stále netušila čo moja spoločnosť vlastne robí. Čo sa však stalo naśledovne ma odrovnalo už úplne. Snažila som sa ostať pokojná... no jednoducho som nemala informácie, netušila som o čom sa rozprávajú a Xen ma postavil do úlohy, ktorú som jednoducho nevedela.. uhrať. "Nemám tušenia .. o čom je reč." Priznala som, na čo som si celkom sebavedome odpila.. nemala som tušenia.. a vyzeralo to tak, že ma to absolútne netrápi.
Návrat hore Goto down
Horox
Administrátor
Horox


Posts : 121
Age : 31

Príchod z neznáma - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Príchod z neznáma   Príchod z neznáma - Stránka 5 EmptySt január 10, 2018 10:39 am

Úsmev Xena sa zmenil v prekvapený pohľad. Mal dojem, že sa Amberi aspoň bude snažiť, no touto odpoveďou sa jej to celé podarilo, s prepáčením, posrať. Mohla si vymyslieť čokoľvek, no improvizácia zrejme nebola jej silná stránka. Xen podcenil jej pocit úzkosti. Ešte pred tým ako neimoidián stihol odpovedať - a že mu to chvíľu trvalo, pretože také slová od ''Avanie" nečakal - Xen prerušil konverzáciu a schmatol Amberi za ruku. "Prepáčte, vážení páni, slečna si pripila trocha viac ako vládze..." Vysvetľoval ospravedlňujúco a nasilu ju odvádzal preč od obchodníkov. "Rozumiem, tento spôsob ti nevyhovuje. Nabudúce ma varuj vopred." Povedal s povzdychom akonáhle ste sa im dostali z dohľadu. "Mám čosi lepšie. Ale Daina nebude spokojná. Chceš to počuť?" Spýtal sa Xen pričom tento plán by navrhol ako prvý, no majsterke nechcel fušovať do jej tréningu. Tú úlohu pre Amberi zadala z istého dôvodu. Ale teraz po zlyhaní ste mohli prejsť na stratégiu B.
Návrat hore Goto down
http://starwars.wikia.com/wiki/Main_Page
Hysterio
Jedi Padawan
Jedi Padawan
Hysterio


Posts : 111

Príchod z neznáma - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Príchod z neznáma   Príchod z neznáma - Stránka 5 EmptySt január 10, 2018 8:04 pm

Rada by som sa snažila ale.. úprimne? Ak mi toto majsterka zadala naschvál tak.. musela vedieť že to dopadne katastrofálne. Poznala ma lepšie než ktokoľvek iný.. lepšie než Xen, lepšie než rada.. sakra, však ma v podstate vychovala.
Mohla som naozaj vyzerať pripito a v momente keď ma odtiahol, ani som sa nebránila. Keď sme boli stranou, začal hovoriť a ja som sa len ľahko pousmiala. " Nevyhovuje?... tsche.. slabé slovo." Poznamenala som sucho, staĺe držiac skleničku s nejakým alkoholom, ktorý som do seba obrátila. "Oh.. hovor, som naozaj zvedavá." Nebola to irónia. Naozaj ma to zaujímalo. S čím by majsterka nebola spokojná? Musela čakať že po jej to jednoducho nepôjde. Boli isté veci v ktorých som bola katastrofálna.
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Príchod z neznáma - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Príchod z neznáma   Príchod z neznáma - Stránka 5 Empty

Návrat hore Goto down
 
Príchod z neznáma
Návrat hore 
Strana 5 z 16Choď na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 10 ... 16  Next

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Star Wars: Tides of Force :: Fórum :: Kôš-
Prejdi na: