Star Wars: Tides of Force
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
DomovLatest imagesHľadaťRegistráciaPrihlásenie

 

 Príchod z neznáma

Goto down 
2 posters
Choď na stránku : Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14, 15, 16  Next
AutorSpráva
Horox
Administrátor
Horox


Posts : 121
Age : 31

Príchod z neznáma - Stránka 13 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Príchod z neznáma   Príchod z neznáma - Stránka 13 EmptySt január 23, 2019 12:25 pm

Muži vo vnútri začali po Amberi kričať, aby okamžite prestala, inak zajatcov na mieste zastrelia. To Amberi nezastavilo a žoldáci si uvedomili že ich plán nebude fungovať. Možno im rakatánci povedali ako na Jediov, že by nikdy neriskovali životy nevinných, a to čo robila ich teda prekvapilo. No ich vyhrážky neboli plané. Muž puškou namieril na pracovníka hangáru a chladnokrvne prestrelil jeho hlavu. Mal v pláne zabiť aj ostatných, no jeho kolegovia ho donútili aby sa sústredil na vstupné dvere, cez ktoré sa Amberi prebíjala. Pokúšali sa stáť bokom a akonáhle kus plátu vletel do miestnosti, žoldnieri priamo do diery spustili koncentrovanú paľbu - za každú cenu chceli zabrániť Amberi vstúpiť dovnútra.
Medzitým sa situácia v hangáre zhoršovala. Xen aj s Celbom pomáhali komukoľvek kto bol na vašej strane, a dokázali zaistiť aspoň dve malé súkromné jachty. No blížilo sa k nim niekoľko rakatáncov ozbrojených mečmi - ďalší učni. Proti nim nemali ozbrojenci obraňujúci lode šancu. Musela si pohnúť.
Návrat hore Goto down
http://starwars.wikia.com/wiki/Main_Page
Hysterio
Jedi Padawan
Jedi Padawan
Hysterio


Posts : 111

Príchod z neznáma - Stránka 13 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Príchod z neznáma   Príchod z neznáma - Stránka 13 EmptySt január 23, 2019 10:30 pm

Pocítila som, že vnútri niekto vystrelil. Vlastne som to aj započula a.. jeden život vyhasol. Stisla som pevne zuby. Ako som silou vyrazila otvor do dverí, v podstate som len ostala stáť na druhej strane a v momente som sa sústredila len na jednu vec. Mala som v pláne odraziť blasterové výboje späť na ich útočníkov. Samozrejme odraziť strelu z blastera priamo na pôvodne miesto bolo takmer nemožné, no našťastie boli traja a strely lietali kde tade. Mala som v pláne v tom pokračovať, až kým by im nedošli náboje a oni nemuseli prebiť, alebo kým som všetkých neposlala k Sile s ich vlastnými útokmi.
Návrat hore Goto down
Horox
Administrátor
Horox


Posts : 121
Age : 31

Príchod z neznáma - Stránka 13 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Príchod z neznáma   Príchod z neznáma - Stránka 13 EmptyŠt január 24, 2019 6:48 am

S agresívnou paľbou priamo do dverí si to rýchlo rozmysleli až Amberi vrátila niekoľko striel priamo do ich kolegu. Ten spadol mŕtvy na zem a teda zostávali len dvaja. So streľbou prestali, a radšej pozorne do diery zamierili, čakajúc na vstup Amberi. Jeden z nich však musel dostať nové príkazy, lebo spoza opasku vytiahol termálny detonátor, odistil ho, ale nehodil ho cez dieru vo dverách. Naopak, držal ho v ruke, a vykríkol: "Za nekonečné impérium!" Ruku s detonátorom zdvihol do vzduchu a čakal na odpočet, ktorý usmrtí všetkých v miestnosti, vrátane rukojemníkov, a zároveň zničí všetky konzoly, dovoľujúce ovládať hangár. Títo šialenci neváhali spáchať samovraždu pre svojich majstrov. Možno ich kontrolovali podobne ako Galena Randa. No na tom teraz nezáležalo - Amberi zostávalo pár sekúnd do explózie.

Návrat hore Goto down
http://starwars.wikia.com/wiki/Main_Page
Hysterio
Jedi Padawan
Jedi Padawan
Hysterio


Posts : 111

Príchod z neznáma - Stránka 13 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Príchod z neznáma   Príchod z neznáma - Stránka 13 EmptyŠt január 24, 2019 9:40 am

Podarilo sa mi odstrániť jedného z nich. V momente keď mi dali medzeru k vpádu, som tak aj spravila. Teda, celé sa to zbehlo veľmi rýchlo. Cez dieru najprv preletel môj meč, ktorý som pomocou Sily hodila po jednom z nich. Nebolo príliš náročné meč nasmerovať. Mal ho preseknúť na poli. No zatiaľ druhý odistil detonátor práve v momente, keď som vbehla do miestnosti. Len som sa rýchlo hodila na zem a obe ruky som natrčila smerom k nemu. Uchopila som ho pomocou Sily a mala som v pláne ho vymrštiť z miestnosti cez mnou vytvorenú dieru von. Čo najďalej, nech si vybuchne niekde, kde to práve mne a konzolám neublíži.
Návrat hore Goto down
Horox
Administrátor
Horox


Posts : 121
Age : 31

Príchod z neznáma - Stránka 13 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Príchod z neznáma   Príchod z neznáma - Stránka 13 EmptyŠt január 24, 2019 1:32 pm

Títo najatí žoldáci mohli byť efektívni proti iným ozbrojencom, ale proti niekomu kto ovládal Silu jednoducho nemali šancu. Keďže sa už nesnažili Amberi ani zabiť, alebo nejako prežiť, ten, po ktorom hodila svoj meč sa nepokúsil uhnúť a bez problémov ho trafila, čo ho okamžite usmrtilo. Druhého chlapa sa jej podarilo uchopiť a z miestnosti "vyhodiť," no detonátor vybuchol už priamo vo dverách - ku šťastiu. Hrúbka dverí a steny zabránili tomu aby sa celé vnútro kontrolnej miestnosti zmenilo na popol, a dovnútra len vyšľahli plamene a tlaková vlna. Konzoly zostali nepoškodené. Bolo načase otvoriť hangárové dvere a vypadnúť z tejto pekelnej lode.
Návrat hore Goto down
http://starwars.wikia.com/wiki/Main_Page
Hysterio
Jedi Padawan
Jedi Padawan
Hysterio


Posts : 111

Príchod z neznáma - Stránka 13 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Príchod z neznáma   Príchod z neznáma - Stránka 13 EmptyŠt január 24, 2019 9:44 pm

"Sakra.." Bolo jediné, čo som stihla povedať pred výbuchom detonátora. Len som sa držala pri zemi a pomocou sily som sa snažila tlakovú vlnu presmerovať odo mňa, niekam preč. Proste aby ma zasiahla čo najmenej. Keď bolo po všetkom, v rýchlosti som k sebe pritiahla už vypnutý meč a otočila som sa k riadiacej konzoly. Teda, dúfala som, že to bol nejaký basic. Nebola som žiadny technomil, no otvoriť dvere od hangárov by som mala byť schopná. Nakoniec sa mi moje domienky potvrdili. Bol to úplne normálny panel. Zadala som potrebné inštrukcie a sama som sa v rýchlosti vybrala z miestnosti von. Musela som dobehnúť Xena skôr, než ma tu nechali. Len som dúfala, že ešte budú na nohách. Predsa len sa mi pred tým zazdalo, že som pocítila ďalších používateľov temnej strany sily - rakatánskych učňov.
Návrat hore Goto down
Horox
Administrátor
Horox


Posts : 121
Age : 31

Príchod z neznáma - Stránka 13 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Príchod z neznáma   Príchod z neznáma - Stránka 13 EmptyŠt január 24, 2019 10:39 pm

Zatiaľ čo sa Amberi snažila otvoriť hangár, dolu sa to zmenilo na masaker. Súkromné jachty obraňovala už len hŕstka mužov na čele so Xenom a Celbom. Väčšina z nich ležala mŕtva na zemi. Všetci preživší boli nútení nalodiť sa - vonku by pravdepodbne neprežili. Hangár bol celkom obsadený žoldákmi a rakatáncami, a Amberi mala jedinú šancu bleskovo prebehnúť do lode. Viac bojovať nemalo zmysel. Okrem toho niekoľko žoldnierov prinieslo rakety, ktorými zničili jednu z lodí, a mali v pláne zostreliť aj tú poslednú, bez ktorej by ste sa z Aragdie nedostali. Majsterka sa ešte stále neobjavila, no Amberi vedela že je nažive. Ak by ste teraz odišli, isto by ju zajali, mučili a možno aj zabili. Pri týchto šialencoch to bolo isté.
Návrat hore Goto down
http://starwars.wikia.com/wiki/Main_Page
Hysterio
Jedi Padawan
Jedi Padawan
Hysterio


Posts : 111

Príchod z neznáma - Stránka 13 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Príchod z neznáma   Príchod z neznáma - Stránka 13 EmptyŠt január 24, 2019 10:56 pm

Nemala som v pláne bojovať. Len som v rýchlosti bežala do poslednej z lodí, ktorá tu ešte ostala. Možno čakali už len na mňa. Mala som v pláne nabehnúť do lode a v rýchlosti začať zjapať po Xenovi, prečo ešte neštartuje. Majsterka bola na žive, no nebola nikde na dohľad. Úprimne mi nerobilo problém ju tu opustiť. Mali sme takú dohodu, už som to aj viac krát spravila. Proste to bola "Majsterka" a vedela sa o seba postarať sama. Pochybovala som, že by ju dokázali zajať. Pravdepodobne sa odtiaľto dostane.. nejak.. aspoň som v to dúfala.
"XEN?! Prečo ešte neštartujeme? Majú RAKETOMET!" Zakričala som na neho, akonáhle som sa dostala do priestorov lode. Rýchlo som sa snažila vyhodiť z "hniezda" hocikoho, kto v ňom sedel a prebrať tak kontrolu nad zbraňami tejto lodi, respektívne tej jednej. Určite som bola lepšia v strieľaní než kdejaký preživčí obyvateľ tejto budúcej vesmírnej a modernej trosky, no nie?
Návrat hore Goto down
Horox
Administrátor
Horox


Posts : 121
Age : 31

Príchod z neznáma - Stránka 13 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Príchod z neznáma   Príchod z neznáma - Stránka 13 EmptyŠt január 24, 2019 11:34 pm

"Čakali sme na teba!" Odsekol Xen a nepriateľom vonku venoval ešte zopár výstrelov. Celbo už sedel v kokpite a akonáhle Amberi vstúpila do lode, jachta sa pomaly začala dvíhať. "Rýchlejšie!" Skríkol po ňom jeho šéf. Celbo akoby sa nikam neponáhľal. Ale pravda, táto vec nebola lacná. Zrejme nechcel oškrieť ani farbu. Ale keď vám hrozila smrť v plameňoch a explózii, záležalo na tom?
"Zlé skúsenosti. Minule si nadával, že mám lietať viac opatrne... pamätáš, Corellia?" Rozhovoril sa dug, no Xen ho rýchlo prerušil.
"DRŽ HUBU A LEŤ!" Zrúkol Xen na celé priestory lode zatiaľ čo Amberi vchádzala do zbraňového hniezda. V hangári nemala problém nájsť cieľ. Najmä ju mohlo zaujímať niekoľko raketometčíkov a zopár učňov, ktorí sa blížili priamo k jachte. Nebolo jednoduché rozhodnúť kam páliť najprv - učni pomocou Sily držali loď blízko pri zemi a zároveň hrozilo, že rakety vás spália na popol.

Ale situácia sa trocha vylepšila príchodom majsterky. Mimoriadne nahnevanej majsterky. Cez jedného majiteľa raketometu preletel meč a vzápätí sa na ňu otočil skoro celý hangár. Daina ich streľbu neriešila. Pred sebou mávnutím ruky vytvorila akýsi štít, ktorý zastavil všetky výboje a ďalším mávnutím uprostred žoldnierov vytvorila akýsi silový vír. Dlaň stlačila v päsť, a do tohto jedného bodu vír vtiahol zo dvadsať mužov zo širokého okolia. Keď sa takto nachádzali pekne na kope, majsterka cez všetkých prehodila meč a z tejto malej armády sa razom stali polovičaté osoby. Zatiaľ čo sa jej meč nachádzal mimo jej rúk, zaútočil na ňu rakatánsky učeň, mysliac si že má navrch. Druhou rukou ho Silou schmatla, dvihla zo zeme a päsť znova stlačila. Osud učňa bol ukrutný - brutálny tlak stlačil jeho hruď, ktorá sa celkom preliačila s hlasitým praskaním. Zbytok učňov po tejto ukáže moci zaváhal, a na Dainu pre istotu neútočili. Nechceli skončiť ako ich kolega.
Amberi tieto schopnosti majsterky nikdy nevidela. Nikdy jej o nich nepovedala. Bolo to tajomstvo - až doteraz. A kto vie čo iného ešte dokázala. Ale aj Amberi, nech bola akokoľvek naivná a mladá, vedela že čokoľvek čo teraz majsterka použila bolo bližšie Sithským silám než tým Jedijským.
Návrat hore Goto down
http://starwars.wikia.com/wiki/Main_Page
Hysterio
Jedi Padawan
Jedi Padawan
Hysterio


Posts : 111

Príchod z neznáma - Stránka 13 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Príchod z neznáma   Príchod z neznáma - Stránka 13 EmptyŠt január 24, 2019 11:58 pm

Vpadla som do guľometného hniezda a v momente som zbrane namierila na raketometníkov. "Pripravená na streľbu.. he? Čo ? kto to je?" Privrela som oči, keď v tom som zbadala majsterku, ktorá v momente odstránila jedného z raketometníkov.
"NELEŤ! NELEŤ!" Zrevala som zrazu pomerne s dosť veľkou panikou. No, panicky hlavne zo strachu, že ďalším cieľom majsterky budeme práve my. Znova som sa sa pozrela na scénu vonku a chcela som majsterke pomôcť no, ona ju naozaj nepotrebovala. Upustila som ovládanie a len som sa trocha nechápavo po nej pozerala. "Č.. pre Silu.." jeden nepoteboval byť majster na to, aby vedel vydedukovať, čo sa deje. Majsterka práve využívala temnú stranu sily. Dokonca skúsenejšie, než ktorýkoľvek iný užívateľ temnej strany, akého som kedy stretla. Zamrazilo ma na chrbte a trocha som sa začala potiť. Už aj bez tohto tu bola celkom desivá. Bola vôbec stále na našej strane? No zabíjala Rakatáncov, takže asi áno. Opustila som gulometné hniezdo a prebehla som do nakladacieho preistoru, ktorý som pomocou jednej páky otvorila. Zbehla som o pár schodíkov nižšie a zatiaľ čo som sa jednou rukou držala zábradlia, druhú som natrčila k majsterke.
"DAINA!" Zakričala som na majsterku, a rukou som naznačila, aby sa ponáhľala respektívne aby rýchlo priskočila a nalodila sa spolu s nami.
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Príchod z neznáma - Stránka 13 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Príchod z neznáma   Príchod z neznáma - Stránka 13 Empty

Návrat hore Goto down
 
Príchod z neznáma
Návrat hore 
Strana 13 z 16Choď na stránku : Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14, 15, 16  Next

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Star Wars: Tides of Force :: Fórum :: Kôš-
Prejdi na: